AVRUPALI GENÇLİK LİDERLERİ GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ  İÇİN KAYSERİ’DE BULUŞTU

AVRUPALI GENÇLİK LİDERLERİ GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ İÇİN KAYSERİ’DE BULUŞTU

ÇOLAKBAYRAKDAR ÇİFTİ GÖNÜL SOFRASINDA

ÇOLAKBAYRAKDAR ÇİFTİ GÖNÜL SOFRASINDA

ÜNLÜ NEYZEN RAMAZAN SOKAĞI’NDA

ÜNLÜ NEYZEN RAMAZAN SOKAĞI’NDA

MELİKGAZİ’DEN SAĞLIK SEMİNERİ

MELİKGAZİ’DEN SAĞLIK SEMİNERİ

KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMASI İLE KÖŞK MAHALLESİ ARTIK PRESTİJ SEMTİ OLDU

KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMASI İLE KÖŞK MAHALLESİ ARTIK PRESTİJ SEMTİ OLDU

KAYSERİGAZ KAYİF’DE GENÇLERLE BULUŞTU!

Kayseri İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarına (KAYİF) stant açan Kayserigaz, iş arayan gençlere umut oluyor.

Kurumsal kimliğiyle sektörde öncü şirket olan Kayserigaz gerçekleştirdiği sosyal projelerle halkla olan bağını hiç koparmıyor. Kayseri Kadir Has Kongre Merkezi’ nde gerçekleştirilen İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarında iş arayanlarla bir araya gelen Kayserigaz, bünyesinde çalışmak isteyenlere gerekli bilgilendirmelerde bulundu.

Kayserigaz İnsan Kaynakları Birim Sorumlusu Ahmet Yalçın, Kayserigaz’ da 175 aktif çalışan olduğunu belirterek, Kayserigaz Ailesinin, genç, dinamik, özgüveni yerinde ve özverili çalışanlardan oluştuğunu vurguladı. Bu bağlamda, İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı’ nda iş başvurusu yapan gençlere, Kayserigaz faaliyetleri ve çalışan portföyü hakkında bilgilendirmelerde bulunan Sayın Yalçın, Kayserigaz’ ın temel etkinliğinin insana hizmet olduğunu bu sebepten de personel seçimi yaparken donanım zenginliğinin yanında kişisel değerlere de önem verdiklerini açıkladı.

3 gün süren fuarda 2000’in üzerinde iş başvuru talep formu alımı yapan Kayserigaz, yaklaşık 3000 kişinin de uğrak mekânı oldu. İş imkânlarının yanı sıra fatura, bağlantı, proje gibi konularda da halkın sorularıyla karşılaşan Kayserigaz İnsan Kaynakları Sorumlusu Ahmet Yalçın, karşılaştıkları bu yoğun ilgiden büyük memnuniyet duyduklarını, Kayserigaz’ ın sağlamış olduğu yüksek müşteri memnuniyetinin kendilerini gururlandırdıklarını belirtti.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Kayseri İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarına (KAYİF) stant açan Kayserigaz, iş arayan gençlere umut oluyor. Kurumsal kimliğiyle sektörde öncü şirket olan Kayserigaz gerçekleştirdiği sosyal projelerle halkla olan bağını hiç koparmıyor. Kayseri Kadir Has Kongre Merkezi’ nde gerçekleştirilen İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarında iş arayanlarla bir araya gelen Kayserigaz, bünyesinde çalışmak isteyenlere gerekli bilgilendirmelerde bulundu. Kayserigaz […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz