Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KAYSERİGAZ YENİ BİNASINDA HİZMET VERMEYE BAŞLADI 

Bu haber 07 Aralık 2018 - 13:18 'de eklendi ve 25 kez görüntülendi.
KAYSERİGAZ YENİ BİNASINDA HİZMET VERMEYE BAŞLADI 

Yepyeni mimarisiyle Kayseri halkına daha konforlu ve yüksek standartlarda hizmet sunmaya devam etmek için tasarlanan Kayserigaz yeni binası faaliyete geçti.
Kayseri halkına her zaman en iyi hizmeti sunmak için yola çıkan Kayserigaz, yeni hizmet binasının temel atma törenini 8 Aralık 2017’de gerçekleştirdi ve 1 sene süren yapım aşamasından sonra aralık ayında müşterilerine hizmet vermeye başladı.
Bodrum, zemin kat, asma kat ve artı 3 kat şeklinde toplam 6 kat olarak inşa edilen ve 6 bin 500 metrekarelik kullanım alanına sahip olan Kayserigaz binası son teknoloji sistemlerle donatıldı.Uluslararası standartlarda bir veri merkezine sahip yeni binada depreme dayanıklı yükseltilmiş zemin kullanıldı ve tüm ağ altyapısı otomasyon sistemleri ile gözetlenebildiği bir sistem kuruldu.
Yenilikleri takip ederek müşterilerin ihtiyaçlarına göre aksiyon alan ve bunları uygulayarak hizmet anlayışını şekillendiren Kayserigaz, müşterilerine daha etkin ve daha verimli bir şekilde hizmet sunmak adına yeni binasında birçok teknolojik yeniliği uygulamaya aldı. Bu uygulamalar bağımsız müşteri anketleri sonuçları ve çağrı merkezine gelen müşteri talepleri sonucunda belirlendi.
Müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutacaklarını belirten Kayserigaz yetkilileri, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Kayseri halkına kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet ulaştırmak için çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.  (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA