ENDONEZYALI ÖĞRENCİLERDEN KUR’AN ZİYAFETİ

ENDONEZYALI ÖĞRENCİLERDEN KUR’AN ZİYAFETİ

PTT’NİN 177’NCİ YIL DÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ KUTLANDI

PTT’NİN 177’NCİ YIL DÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ KUTLANDI

İL VE İLÇE NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİNE YENİ PERSONEL

İL VE İLÇE NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİNE YENİ PERSONEL

KÜLTÜR ŞEHRİNE YAKIŞIR REKOR

KÜLTÜR ŞEHRİNE YAKIŞIR REKOR

KAYSERİ TİCARET ODASI AB BİLGİ MERKEZİ İKLİM HAFTASINI KUTLUYOR

KAYSERİ TİCARET ODASI AB BİLGİ MERKEZİ İKLİM HAFTASINI KUTLUYOR

KAYSERİGAZ’DAN ÇİFTE TEMEL
KAYSERİGAZ’DAN ÇİFTE TEMEL

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayserigaz tarafından Yahyalı ve Yeşilhisar ilçelerinde düzenlenen doğal gaz temel atma törenine katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından bir konuşma yapan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti olarak 15 yıldır iş başında olduklarını ve Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımlarını yaptıklarını söyledi. Özhaseki, “AK Parti […]

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayserigaz tarafından Yahyalı ve Yeşilhisar ilçelerinde düzenlenen doğal gaz temel atma törenine katıldı.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından bir konuşma yapan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti olarak 15 yıldır iş başında olduklarını ve Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımlarını yaptıklarını söyledi. Özhaseki, “AK Parti iktidarı olarak 15 yıldır iş başındayız. Bu 15 yıl içerisinde Cumhuriyet tarihinin en önemli projelerine imza attık. Sorunların hepsinin üzerine gittik ve hallettik. 2002’den bun yana yatırım üzerine yatırım yaptık. İhracatta geçen ay rekor kırdık. Akla gelebilecek her alanda çok büyük işler yaptık. Bir taraftan da inançlarımızın üzerindeki baskıları kaldırdık. Ülkeyi bölen sıkıntılı ortam bittik” ifadelerini kullandı.
Türkiye’nin coğrafi olarak sorunlu bir bölgede olduğunu belirten Bakan Özhaseki, “Anadolu coğrafyası en eski yerleşim yerlerinden birisidir. Bin bir türlü zorlukları olan bir coğrafya, ülkeler idare edilemiyor. Biz önümüze bakıyoruz ve büyümeye devam ediyoruz. 40 yıldır başımızda PKK belası var. Burada devlet aklını kullandık. 1 buçuk yıl içerisinde ülkeyi bölmeye çalışan adilere en iyi cevabı verdik. Elbette şehitler verdik ama bu ülkede bin yıldır bayrağımız dalgalanıyorsa şehitlerimiz sayesindedir. PKK belası bitti. Şehirleri temizledik ve çukurları kapattık. Bunları temizlerken bir taraftan da mağdur olan vatandaşlarımızın mağduriyetlerini gideriyoruz. Devlet olarak onların evlerini yaparak onlara teslim ediyoruz” diye konuştu. (İHA)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz