HACILAR’DA10’UNCU BİLİM ATÖLYESİ AÇILDI

HACILAR’DA10’UNCU BİLİM ATÖLYESİ AÇILDI

ÇAĞAN AİLESİNİN EN ACI  GÜNÜ

ÇAĞAN AİLESİNİN EN ACI GÜNÜ

YİĞİT ASLAN’DAN YENİ TÜRKİYE REKORU

YİĞİT ASLAN’DAN YENİ TÜRKİYE REKORU

FURKAN AKÇAM, BALKAN 2.Sİ OLDU

FURKAN AKÇAM, BALKAN 2.Sİ OLDU

KOCASİNAN’DA MİNİK AŞÇILAR YETİŞİYOR

KOCASİNAN’DA MİNİK AŞÇILAR YETİŞİYOR

KAYSERİSPOR’A ÇİFTE BAKAN ZİYARETİ
KAYSERİSPOR’A ÇİFTE BAKAN ZİYARETİ

Kayserispor’a çifte bakan ziyareti. Çevre Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Kayserispor’u ziyaret edip, Kayserispor ve sezon başına açılması planlanan yeni tesislerimiz ile ilgili bilgi aldı. 116 KULÜP PFDK’YA SEVK EDİLDİ TFF, Süper Lig’deki 18 kulübün de “talimatlara aykırı hareketleri” nedeniyle Futbol Menajerleri İle Çalışma Talimatı’nın 18/b,ç ve 23. maddesi uyarınca […]

Kayserispor’a çifte bakan ziyareti.
Çevre Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Kayserispor’u ziyaret edip, Kayserispor ve sezon başına açılması planlanan yeni tesislerimiz ile ilgili bilgi aldı.
116 KULÜP PFDK’YA SEVK EDİLDİ
TFF, Süper Lig’deki 18 kulübün de “talimatlara aykırı hareketleri” nedeniyle Futbol Menajerleri İle Çalışma Talimatı’nın 18/b,ç ve 23. maddesi uyarınca PFDK’ya sevk edildiğini açıkladı. Süper Lig ekipleri dışında alt liglerde oynayan birçok takım da PFDK’lık oldu. TFF, Süper Lig ekipleri dahil toplam 116 kulübü PFDK’ya sevk etti. Kayserispor Kulübü’nün “talimatlara aykırı hareketleri” nedeniyle Futbol Menajerleri İle Çalışma Talimatı’nın 11/4, 12/1, 18/b,ç ve 23. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.
BİLAL BAŞAÇIKOĞLU, TAMAM
Kayserispor’un anlaşmaya vardığı Bilal Başaçıkoğlu Kayseri’de olacak ve 3 yıllık resmi sözleşmeye imzayı atacak. (Spor Servisi)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz