AGÜSPOR TÜRKİYE KUPASINDA YAKIN DOĞU’DAN FARK YEDİ

AGÜSPOR TÜRKİYE KUPASINDA YAKIN DOĞU’DAN FARK YEDİ

JANDARMADAN UYUŞTURUCU OPERASYONU

JANDARMADAN UYUŞTURUCU OPERASYONU

HACILAR BELEDİYE BAŞKANI EKİCİDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

HACILAR BELEDİYE BAŞKANI EKİCİDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

KALKAN: EĞİTİME HAZIRLIK ÖDENEĞİ TÜM EĞİTİM ÇALIŞANLARINA ÖDENMELİ

KALKAN: EĞİTİME HAZIRLIK ÖDENEĞİ TÜM EĞİTİM ÇALIŞANLARINA ÖDENMELİ

KİTABININ GELİRİNİ ŞEHİT VE GAZİLERE BAĞIŞLADI

KİTABININ GELİRİNİ ŞEHİT VE GAZİLERE BAĞIŞLADI

KAYSERİSPORLU FUTBOLCULARIN ŞIKLIK YARIŞI…YARIN KONGRE GÜNÜ

Kayserispor’un oyuncuları, Adanaspor karşılaşması öncesinde bir araya geldiği yemekte şıklık konusunda adeta birbirleri ile yarıştı.
Kayserispor takımı, her maç öncesinde oludğu gibi kendi evinde oynayacağı Adanaspor maçı öncesinde verilen yemekte bir araya geldi. Geçtiğimiz hafta lider Osmanlıspor’u deviren sarı-kırmızılı takımın oyuncularının oldukça moralli oldukları gözlenirken, futbolcular şıklık konusunda adeta birbirleri ile yarıştı.
Ayrıca Kayserispor Kulübü’nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Adanaspor maçının bilet fiyatları da şu şekilde açıklandı:
“Kayserisporumuz PTT 1. Lig’in 13. haftası’nda Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadyumu’nda Adanaspor’u ağırlayacak. 13.12.2014 Cumartesi günü Saat 16:00′ da oynanacak karşılaşmanın biletleri Passolig tarafından satışa sunulmuştur.
Batı Alt Balkon: 5 TL Batı Alt: 5 TL Doğu Alt: 5 TL Misafir : 5 TL”

KONGRE GÜNÜ

Kayserispor’da yarın kongre yapılacak.

İkinci kez alınan olağanüstü genel kurul kararı akabinde eski başkan Recep Mamur’un ısrarla görev almak istememesi ve hafta içinde defalarca aranmansa karşın kendisine ulaşılamaması nedeni ile bugünkü genel kurulda daha önce yapıldığı gibi ya gıyabında yeniden başkan seçilecek yada son dakikada gelişen formül ile basın sözcüsü Avukat Oğuz Ortaköylü’nün görevi halen mevcut başkan Yücel Şahin’den devralması söz konusu.

Saat 11.00’da İl Kültür müdürlüğü salonunda yapılacak olan genel kurul ile sarı kırmızılı takımın lig haritası belirlenecek. Geçen hafta ertelenen olağanüstü genel kurulda çoğunluk aranmaksızın kongre yapılacak ve yeni yönetim zorunlu olarak seçilecek.

 

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Kayserispor’un oyuncuları, Adanaspor karşılaşması öncesinde bir araya geldiği yemekte şıklık konusunda adeta birbirleri ile yarıştı. Kayserispor takımı, her maç öncesinde oludğu gibi kendi evinde oynayacağı Adanaspor maçı öncesinde verilen yemekte bir araya geldi. Geçtiğimiz hafta lider Osmanlıspor’u deviren sarı-kırmızılı takımın oyuncularının oldukça moralli oldukları gözlenirken, futbolcular şıklık konusunda adeta birbirleri ile yarıştı. Ayrıca Kayserispor Kulübü’nün […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz