CANIMIZ VE MALIMIZ SİZE EMANET

CANIMIZ VE MALIMIZ SİZE EMANET

ERCİYESSPOR VE ŞEKERSPOR KAPANDI

ERCİYESSPOR VE ŞEKERSPOR KAPANDI

NURULLAH AYDIN YAZIYOR… KİŞİLİKLER VE YAŞAM ANLAYIŞLARI

NURULLAH AYDIN YAZIYOR… KİŞİLİKLER VE YAŞAM ANLAYIŞLARI

MUAMMER YILMAZ’IN KALEMİNDEN TAHTA AT

MUAMMER YILMAZ’IN KALEMİNDEN TAHTA AT

İŞKUR VE OSB “İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ” İMZALADI

İŞKUR VE OSB “İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ” İMZALADI

KAYSO BAŞKANI MEHMET BÜYÜKSİMİTCİ GÜVEN TAZELEDİ
KAYSO BAŞKANI MEHMET BÜYÜKSİMİTCİ GÜVEN TAZELEDİ

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) meclis üyeleri, organ seçimlerinin ikinci aşaması olan yönetim kurulu üyeleri, disiplin kurulu üyeleri ve TOBB delegeleri seçimi için sandık başına gitti. Seçimler KAYSO hizmet binasında Kocasinan İlçe Seçim Kurulu tarafından yapıldı. Mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci 01 Nisan Pazar günü KAYSO üyelerinin oyu ile belirlenen 51 kişilik meclis üyelerinin oyunu […]

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) meclis üyeleri, organ seçimlerinin ikinci aşaması olan yönetim kurulu üyeleri, disiplin kurulu üyeleri ve TOBB delegeleri seçimi için sandık başına gitti. Seçimler KAYSO hizmet binasında Kocasinan İlçe Seçim Kurulu tarafından yapıldı. Mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci 01 Nisan Pazar günü KAYSO üyelerinin oyu ile belirlenen 51 kişilik meclis üyelerinin oyunu alarak güven tazeledi. Sonuçlar Kocasinan İlçe Seçim Kurulu tarafından 12 Nisan Perşembe günü onaylanmasıyla resmiyet kazanacak.
Sonuçların hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Büyüksimitci, Demokratik bir ortamda, barış içerisinde bir seçim yaptık. Bildiğiniz gibi tek liste halinde bir seçim süreci yaşadık. Tabi bizden başka aday olmaması bize biraz daha fazla sorumluluk yüklüyor. Bizde bu sorumluluğumuzun farkındayız. Bu yeni dönemde sanayicilerimizin güvenine layık olmaya çalışacağız. Ben tüm üyelerimize, meslek komitesi, meclis ve yönetim kurulu üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Başta Genel Sekterimiz olmak üzere, tüm çalışma arkadaşlarıma da sizler adına teşekkür ediyorum. Önümüzdeki dönem tüm üyelerimizle birlikte ortak hareket ederek, Kayseri sanayisini bir üst seviyeye taşıma gayretinde olacağız. Sonuçların tüm üyelerimize, şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Yeni meclis ve yönetim kurulunda büyük oranda değişikliğe gittiklerini açıklayan Başkan Büyüksimitci, “Bildiğiniz gibi daha önce meclisimizde yüzde 50’ye yakın bir değişiklik olduğunu söylemiştim. Yeni bildirilen isimlerle meclis üyelerimizin yüzde 53’ü değişmiş durumda. Meslek komitesi üyelerimizin de yüzde 54’ü değişmiş durumda. Bugün oyladığımız yönetim kurulumuzda da yüzde 70 civarında bir değişim var. Toplam 11 kişilik yönetim kurulumuzda 7 yeni arkadaşımızla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Özellikle eski yönetim kurulu üyelerimize bugüne kadar göstermiş oldukları destekten ve yapmış oldukları hizmetten dolayı teşekkür ediyorum. Daha genç arkadaşlarla biraz daha dinamik bir yönetim sergilemek için böyle bir değişikliğe gittik. Önümüzdeki dönemde çok daha aktif olmamız gerektiğini düşünüyorum. Bunu da ancak iş paylaşımını doğru yapabilirsek fayda sağlarız. Hem Kayseri’ye hem de Türkiye’ye bu dönemde fayda sağlamak önemlidir” şeklinde konuştu.
Kocasinan İlçe Seçim Kurulu tarafından, 06.04.2018 Cuma günü yapılan yönetim kurulu üyeleri, disiplin kurulu üyeleri ve TOBB delegeleri seçimleri tamamlandı. Resmi olmayan sonuçlara göre oluşan listeler aşağıdadır.
Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Büyüksimitci (Yönetim Kurulu Başkanı), Abdullah Oğuzbaş, İbrahim Ezinç, Ahmet Gümüşçü, Mehmet Sarıalp Mustafa Kemal Saçmacı, Mustafa Nebi Doğan, Erkut Korkmaz, Nuh Mehmet Akkaş, Lütfi Çarşıbaşı, Ali Baktır
Disiplin Kurulu Üyeleri Mehmet Oktay Püsküllü, Hacı Mehmet Durak, Metin Ayvaz, Ahmet Akdemir, Recep Güneş
TOBB Genel Kurul Delegeleri Mehmet Büyüksimitci, Abidin Özkaya, Abdullah Oğuzbaş, Ali Oğuzönder, İbrahim Ezinç, Yavuz Dur (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz