Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KAYSO’DAN KTB VE KESOB ZİYARET

Bu haber 13 Kasım 2018 - 12:02 'de eklendi ve 10 kez görüntülendi.
KAYSO’DAN KTB VE KESOB ZİYARET

KAYSO’dan Ticaret Borsası’na Ziyaret.

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Meclis Başkanlık Divanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış’ı ziyaret etti.

Ziyaret hakkında bilgi veren KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitci, “Sayın Başkanımızı göreve geldikten sonra ziyaret edememiştik. Gecikmiş bir ziyaret ama biz hem kendisine hayırlı olsun dileklerimizi iletmek, hem de odalar arası geliştireceğimiz ortak projeleri konuşmak üzere böyle bir ziyaret düzenledik” dedi.

Yeni yönetimle birlikte Kayseri Ticaret Borsası’na bir hareketlilik geldiğini ifade eden Başkan Büyüksimitci, Başkan Bağlamış ve ekibinin temsil görevini layıkıyla yerine getirdiklerini belirterek, Ticaret Borsası ile TOBB çatısı altında birçok ortak projeye imza atacaklarını söyledi.

Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış ise, Kayseri Sanayi Odası’nı Borsa’da görmekten mutlu olduklarını dile getirerek, göreve geldikleri kısa süre içerisinde KAYSO ile birçok ortak projeye imza attıklarını, bundan sonrada üyelerinin menfaatleri doğrultusunda Kayseri’de ki ilçe odaları dahil tüm odalarla birlik beraberlik içerisinde çalışmalarını yürüteceklerini söyledi.

Öte yandan Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Meclis Başkanlık Divanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Övüç’ü hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, KESOB Başkanı Övüç’ü tebrik ederek, “Sayın Başkanımızı hem Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığına hem de Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmesinden dolayı tebrik ediyor, başarılı bir çalışma dönemi diliyoruz. Esnaf ve sanatkar camiasında Sayın Başkanımızın önderliğinde güzel bir birliktelik olduğunu görüyoruz. Bu birlikteliğinde güzel sonuçlar doğuracağı inancındayız. Ben Sayın Başkanımıza tekrara hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, başarılı bir çalışma dönemi diliyorum” dedi.

KESOB Başkanı Ahmet Övüç ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmaları hakkında KAYSO heyetine bilgiler verdi. (Kurum Haber)

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA