Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KAYÜ REKTÖRÜ KARAMUSTAFA, PINARBAŞI SUNA YALÇIN MYO’DA İNCELEMELERDE BULUNDU 

Bu haber 16 Kasım 2018 - 13:45 'de eklendi ve 22 kez görüntülendi.
KAYÜ REKTÖRÜ KARAMUSTAFA, PINARBAŞI SUNA YALÇIN MYO’DA İNCELEMELERDE BULUNDU 

Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, birim ziyaretleri kapsamında beraberinde Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Derviş Boztosun ve Genel Sekreter Doç. Dr. Sema Aksoylu ile Pınarbaşı Suna Yalçın Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti.
Ziyaret kapsamında ilk olarak Pınarbaşı MYO’nda düzenlenen toplantıya katılan Rektör Karamustafa, burada görevli akademik ve idari personel ile tanıştı. Pınarbaşı MYO Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Arzu Meriç, toplantıda Pınarbaşı MYO’daki çalışmalar hakkında Rektör Karamustafa’ya bilgiler verdi. KAYÜ Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa ise, üniversiteleri bünyesinde eğitim veren özellikle ilçelerdeki meslek yüksekokullarını gezerek, buradaki eksiklikleri yerinde tespit ettiklerini ve yerel yöneticilerle, işadamları ve hayırseverlerle biraraya gelerek, daha iyi bir eğitimi verebilmenin istişaresini yaptıklarını söyledi. İlçelerde yöneticilerin, iş dünyasının, hayırseverlerin ve halkın heyecanı ve desteğinin kendilerini oldukça memnun ettiğini belirten Rektör Karamustafa, “Bizlerde, bize gösterilen bu teveccühü boşa çıkarmayacağız. Meslek Yüksekokullarımızda en iyi şekilde eğitim hizmeti vermeye ve ilçelerimize katkıda bulunmaya çalışacağız” dedi.
Okul gezisinde MYO’da dönemlik personel İsmail Demirbağ ile karşılaşan Rektör Karamustafa, İsmail Demirbağ’ın yaptığı çalışmaları çok beğendi ve “Vatanımıza ve Milletimize böyle çalışkan insanlar lazım. Elini taşın altına sokacak ve ülkesi için gerektiğinde fedakârlıktan kaçınmayacak çalışanlar lazım” diye konuştu. Pınarbaşı MYO’daki toplantıya Pınarbaşı İlçe Kaymakamı Aziz Oğuz Alemdaroğlu, Belediye Başkanı Hamit Çevik de katıldı. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA