ENDONEZYALI ÖĞRENCİLERDEN KUR’AN ZİYAFETİ

ENDONEZYALI ÖĞRENCİLERDEN KUR’AN ZİYAFETİ

PTT’NİN 177’NCİ YIL DÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ KUTLANDI

PTT’NİN 177’NCİ YIL DÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ KUTLANDI

İL VE İLÇE NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİNE YENİ PERSONEL

İL VE İLÇE NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİNE YENİ PERSONEL

KÜLTÜR ŞEHRİNE YAKIŞIR REKOR

KÜLTÜR ŞEHRİNE YAKIŞIR REKOR

KAYSERİ TİCARET ODASI AB BİLGİ MERKEZİ İKLİM HAFTASINI KUTLUYOR

KAYSERİ TİCARET ODASI AB BİLGİ MERKEZİ İKLİM HAFTASINI KUTLUYOR

KENTSEL DÖNÜŞÜM MÜTEAHHİTLERİNE “KENTSEL DÖNÜŞÜM HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ”
KENTSEL DÖNÜŞÜM MÜTEAHHİTLERİNE  “KENTSEL DÖNÜŞÜM HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ”

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ kapsamında ihale edilen konutların yapımını üstlenen müteahhitlere mevzuat, çevre düzenleme, ruhsat ve inşaatla harçları konusunda bilgilendirme toplantısı yapıldı. Melikgazi Belediyesi 2017 ve 2018 yılı KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ kapsamında yer alan Kazımkarabekir, Küçükali ve Anbar semtlerindeki Kentsel dönüşüm Binaları hakkında bilgiler verildiğini belirten Başkan Dr.Memduh […]


Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ kapsamında ihale edilen konutların yapımını üstlenen müteahhitlere mevzuat, çevre düzenleme, ruhsat ve inşaatla harçları konusunda bilgilendirme toplantısı yapıldı. Melikgazi Belediyesi 2017 ve 2018 yılı KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ kapsamında yer alan Kazımkarabekir, Küçükali ve Anbar semtlerindeki Kentsel dönüşüm Binaları hakkında bilgiler verildiğini belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, yapımı üstlenen müteahhitlerin de sorun, dilek ve mevzuatlar hakkında değerlendirmelerini not aldıklarını kaydetti.
Kentsel Dönüşüm ile yıkılan binaların yerine modern çok katlı binaların yapıldığını ancak bu yapıları gerçekleştiren firmalar ile karşılıklı iletişim ile kısa sürede yatırımı gerçekleştirmek istediklerini ifade eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:“Melikgazi Belediyesi olarak özellikle KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ KAPSAMINDA ihaleyi kazanan firma sahiplerine yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdik. Kayseri’mizin gelişiminde ve imarında önemli yeri olan müteahhitlerimizin dayanışma arzusu ile bir araya geldiği bu toplantılar çok önemlidir. Bir bakıma kurum olarak onların dilek ve temennilerini dinliyor ve tedbir alıyoruz. “Dünyada Mekan, Ahret’te İman” diyen insanımıza hizmet eden ve özellikle konut sektöründe yoğunlaşan müteahhit arkadaşlarımızın, deprem kuşağı olan Ülkemizde, işlerinin ne kadar zor, sorumluluklarının da bir o kadar ağır olduğu bir gerçektir. İstihdamda ve üretimde, Ülkemizin en önemli yükünü taşımaktadırlar. Melikgazi Belediyesi olarak yapılacak binaların ihale öncesi ve sonrası bilgilendirme toplantısı ile bir bakıma rekabet gücünü artırmak istedik.” dedi(Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz