AVRUPALI GENÇLİK LİDERLERİ GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ  İÇİN KAYSERİ’DE BULUŞTU

AVRUPALI GENÇLİK LİDERLERİ GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ İÇİN KAYSERİ’DE BULUŞTU

ÇOLAKBAYRAKDAR ÇİFTİ GÖNÜL SOFRASINDA

ÇOLAKBAYRAKDAR ÇİFTİ GÖNÜL SOFRASINDA

ÜNLÜ NEYZEN RAMAZAN SOKAĞI’NDA

ÜNLÜ NEYZEN RAMAZAN SOKAĞI’NDA

MELİKGAZİ’DEN SAĞLIK SEMİNERİ

MELİKGAZİ’DEN SAĞLIK SEMİNERİ

KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMASI İLE KÖŞK MAHALLESİ ARTIK PRESTİJ SEMTİ OLDU

KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMASI İLE KÖŞK MAHALLESİ ARTIK PRESTİJ SEMTİ OLDU

KIRGIZİSTAN BÜYÜKELÇİSİNDEN VALİ DÜZGÜN’E ZİYARET

Kırgızistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi İbragim Dzhunusov, Kayseri Valisi Orhan Düzgün’ü makamında ziyaret etti. Vali Düzgün ziyarette, Kırgızistan ata babalarının giydiği ve Kırgızistan’da değerli misafirlere giydirilen kaftan giyerek poz verdi.

Milli Savunma Bakanı Sayın İsmet Yılmaz, Vali Orhan Düzgün ve Kırgızistan Büyükelçisi İbragim Dzhunusov ile yemekte bir araya geldi.
Yılmaz, Vali Orhan Düzgün ile telefon görüşmesi sırasında Kırgızistan Büyükelçisi Dzhunusov ve beraberindeki heyetle birlikte olduğunu öğrenince kısa süreli mola verdi. Anadolu Harikalar Diyarında Vali Düzgün, Vali Yardımcıları Mehmet Emin Avcı ve Mustafa Masatlı tarafından karşılanan Bakan İsmet Yılmaz, burada Büyükelçi Dzhunusov ile bir araya geldi. Konuk Büyükelçi ile bir süre sohbet eden ve Kayseri programı hakkında bilgiler alan Bakan Yılmaz, daha önce Kırgızistan’a gerçekleştirdiği resmi ziyaretlere ilişkin anılarını da paylaştı.
Bakan Sayın Yılmaz görüşmenin ardından resmi programlarına katılmak üzere Sivas’a hareket etti. ‘Kırgız Öğrenciler Geleneksel Şehirler Arası Futbol Turnuvası’ için Kayseri’ye gelen Kırgız Büyükelçi ve beraberindeki heyet Vali Orhan Düzgün’ü makamında ziyaret etmiş, Vali Düzgün de konuk Büyükelçi ve beraberindekiler ile öğle yemeğinde buluşmuştu.
Türkiye’de okuyan Kırgızistanlı öğrenciler arasında geleneksel olarak düzenlenen ve bu yılda Kayseri’de düzenlenecek olan futbol turnuvasını izlemek üzere Kayseri’ye gelen Kırgızistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi İbragim Dzhunusov, Kayseri Valisi Orhan Düzgün’ü makamında ziyaret etti. Büyükelçi Dzhunusov’u valilik önünde karşılayan Vali Düzgün, ziyarette yaptığı konuşmasında İbragim Dzhunusov’a Kayseri hakkında bilgiler verdi.
Büyükelçi İbragim Dzhunusov ise, büyükelçilik görevine 6 ay önce başladığını söyleyerek, büyükelçiliğin çalışmaları hakkında Vali Düzgün’e bilgiler aktardı.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Kırgızistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi İbragim Dzhunusov, Kayseri Valisi Orhan Düzgün’ü makamında ziyaret etti. Vali Düzgün ziyarette, Kırgızistan ata babalarının giydiği ve Kırgızistan’da değerli misafirlere giydirilen kaftan giyerek poz verdi. Milli Savunma Bakanı Sayın İsmet Yılmaz, Vali Orhan Düzgün ve Kırgızistan Büyükelçisi İbragim Dzhunusov ile yemekte bir araya geldi. Yılmaz, Vali Orhan Düzgün ile telefon görüşmesi […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz