AFRİN’DEN 3. ŞEHİT HABERİ KAYSERİ’YE….

AFRİN’DEN 3. ŞEHİT HABERİ KAYSERİ’YE….

BİLAL ERDOĞAN KAYSERİ’DE

BİLAL ERDOĞAN KAYSERİ’DE

ONLARCA KİŞİ ERCİYES’TE SOĞUĞA MEYDAN OKUYACAK

ONLARCA KİŞİ ERCİYES’TE SOĞUĞA MEYDAN OKUYACAK

AV.NURULLAH AYDIN YAZIYOR…REJİM DEĞİŞİRKEN

AV.NURULLAH AYDIN YAZIYOR…REJİM DEĞİŞİRKEN

OZAN DERVİŞ’İN KALEMİNDEN…..ÇOK BOZULDU

OZAN DERVİŞ’İN KALEMİNDEN…..ÇOK BOZULDU

KOCASİNAN KURBAN KESİM YERLERİ TAM NOT ALDI
KOCASİNAN KURBAN KESİM YERLERİ TAM NOT ALDI

Kurban Bayramında bölge sakinlerine en iyi hizmeti vermek adına oluşturulan Kocasinan Belediyesi kurban kesim yerlerinde görev tamamlandı ve belediye ekipleri tarafından alanın temizliği de gerçekleştirildi. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Türkiye’ye örnek teşkil edecek şekilde hazırlanan Kocasinan Kurban satış ve kesim yerlerinde 410 adet büyükbaş, 520 adet küçükbaş kurban kesimi gerçekleştirildiğini belirterek “Sorunsuz bir şekilde bayram hizmeti […]

Kurban Bayramında bölge sakinlerine en iyi hizmeti vermek adına oluşturulan Kocasinan Belediyesi kurban kesim yerlerinde görev tamamlandı ve belediye ekipleri tarafından alanın temizliği de gerçekleştirildi. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Türkiye’ye örnek teşkil edecek şekilde hazırlanan Kocasinan Kurban satış ve kesim yerlerinde 410 adet büyükbaş, 520 adet küçükbaş kurban kesimi gerçekleştirildiğini belirterek “Sorunsuz bir şekilde bayram hizmeti vermenin huzurunu ve gururunu yaşıyoruz” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, Kurban Bayramı boyunca herhangi bir sorunla karşılaşmadan sağlıklı, sıhhatli ve huzurlu bir bayram geçirdiklerini belirterek, “Hemşerilerimizin daha temiz, daha sağlıklı, daha nezih ve dahahuzurlu bir şekilde kurban ibadetlerini yerine getirebilmeleri için tüm hazırlıklarımızı tamamlayıp her türlü imkanı oluşturduk. Çok şükür vatandaşlarımızakusursuz hizmet vererek, daha huzurlu bir şekilde ibadetlerini yapabilmelerini sağladık. Bundan dolayı emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sorunsuz bir şekilde bayram hizmeti vermenin huzurunu ve gururunu yaşıyoruz.” diye konuştu.

Başkan Çolakbayrakdar sözlerini,  “Bundan sonrada Kocasinan’ı ve şehrimizi daha güzel bir noktaya taşımak için gayretlerimiz devam edecek.” diyerek noktaladı.

Kocasinan Belediyesi tarafından Oymaağaç Mahallesi’nde ve Fatih ile Mimarsinan Mahallelerinin pazar yerlerinde olmak üzere 3 farklı noktada kesim hizmeti verildi.  Teknolojik, hijyenik ve sıhhi bir kesim alanı olması sebebiyle vatandaşların tercih noktası olan kurban kesim yerlerinde tasavvuf musikisi dinletisi, çocuklar içinse birbirinde eğlenceli oyun grupları hazırlanmıştı. Ayrıca diğer pazar yerlerinde de vatandaşlar kendi kasaplarıyla yine kesim hizmeti aldı.( KURUM HABER)

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz