Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

Bu yıl hedefi 120 bin fidan olarak belirleyen Kocasinan Belediyesi, yılsonu itibarıyla ağaçlandırma faaliyetlerini hızlandırdı. Kocasinan Belediyesi tarafından ‘Daha Yeşil Kocasinan’ çalışmaları kapsamında kız öğrenciler anneleriyle birlikte ağaç diktiler.

Gelecek nesillere daha yeşil bir Kocasinan bırakmayı hedefleyen Kocasinan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, bu sefer de Yıldızevler Mahallesi’nde Kocasinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin aileleriyle birlikte ağaç dikti. TÜBİTAK Projesi kapsamında ‘En Değerli Varlığım Annem’ çalışmasıyla ağaçlandırma etkinliğine katılan kız öğrenciler, anneleriyle birlikte yeni yapılan parkta 140 fidanı toprakla buluşturdu.

Bu haftaki ağaç dikme etkinliğinin diğerlerinden bir farkı bulunduğunu belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, daha yeşil Kocasinan için ağaç dikim etkinliğini düzenli bir şekilde yaptıklarını söyleyerek, “İlçemizi daha modern ve daha da güzel hale getirmek için park ve yeşillendirme çalışmalarımızı aralıksız devam ettiriyoruz. Bu etkinlikte annelerin kızları ile birlikte fidan dikmeleri ayrı bir güzellik oldu. Yapılanların hepsi gençlerimiz, çocuklarımız ve geleceğimiz içindir. Yeşillendirme çalışmalarına büyük gayret gösteren herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Etkinliğe katılan kız öğrenciler ve anneleri ise, daha yeşil Kocasinan için ağaçlandırma çalışması yapan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a ve Kocasinan Belediyesi ekiplerine teşekkür etti. (Kurum Haber)

KOCASİNAN’DA ANNELER VE KIZLARI AĞAÇ DİKTİ

Bu yıl hedefi 120 bin fidan olarak belirleyen Kocasinan Belediyesi, yılsonu itibarıyla ağaçlandırma faaliyetlerini hızlandırdı. Kocasinan Belediyesi tarafından ‘Daha Yeşil Kocasinan’ çalışmaları kapsamında kız öğrenciler anneleriyle birlikte ağaç diktiler. Gelecek nesillere daha yeşil bir Kocasinan bırakmayı hedefleyen Kocasinan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, bu sefer de Yıldızevler Mahallesi’nde Kocasinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi […]

30 Kasım 2018 'da eklendi ve 19 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA