CANIMIZ VE MALIMIZ SİZE EMANET

CANIMIZ VE MALIMIZ SİZE EMANET

ERCİYESSPOR VE ŞEKERSPOR KAPANDI

ERCİYESSPOR VE ŞEKERSPOR KAPANDI

NURULLAH AYDIN YAZIYOR… KİŞİLİKLER VE YAŞAM ANLAYIŞLARI

NURULLAH AYDIN YAZIYOR… KİŞİLİKLER VE YAŞAM ANLAYIŞLARI

MUAMMER YILMAZ’IN KALEMİNDEN TAHTA AT

MUAMMER YILMAZ’IN KALEMİNDEN TAHTA AT

İŞKUR VE OSB “İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ” İMZALADI

İŞKUR VE OSB “İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ” İMZALADI

KOCASİNAN’IN BÜYÜK BİR AİLE OLDUĞUNU ÇOLAKBAYRAKDAR GÖSTERDİ
KOCASİNAN’IN BÜYÜK BİR AİLE OLDUĞUNU ÇOLAKBAYRAKDAR GÖSTERDİ

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar her fırsatta dile getirdiği “Biz Kocasinan Olarak Büyük Bir Aileyiz” cümlesinin hakkını bir kez daha verdi. Bayram süresince çeşitli ziyaretlerde bulunan Başkan Çolakbayrakdar, eşi Fatma Çolakbayrakdar ile birlikte Kocasinan sakinlerinin evlerine konuk olup, bayramlarını kutladı. Gittiği her evde mutlulukla karşılanan Başkan Çolakbayrakdar, “Bu şehre hizmet etmenin ve bu hizmetin güler […]

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar her fırsatta dile getirdiği “Biz Kocasinan Olarak Büyük Bir Aileyiz” cümlesinin hakkını bir kez daha verdi. Bayram süresince çeşitli ziyaretlerde bulunan Başkan Çolakbayrakdar, eşi Fatma Çolakbayrakdar ile birlikte Kocasinan sakinlerinin evlerine konuk olup, bayramlarını kutladı. Gittiği her evde mutlulukla karşılanan Başkan Çolakbayrakdar, “Bu şehre hizmet etmenin ve bu hizmetin güler yüz olarak dönmesinin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.” dedi.

Yapılan sosyal etkinliklerde özellikle şehit ailelerine yer vermeyi ihmal etmeyen Başkan Çolakbayrakdar, bayramda da şehit ailelerini unutmadı. Başkan Çolakbayrakdar, eşi Fatma Çolakbayrakdar ile birlikte, terör şehidi Fikret Tunç’un eşi Nuray Tunç ve ailesini ziyaret etti. Şehit ailesinin mutlulukla karşıladığı Başkan Çolakbayrakdar, aileyle bir süre sohbet ettikten sonra Kocasinan sakinlerine ziyaretlerini sürdürdü.

Argıncık Mahallesine giden Başkan Çolakbayrakdar, eşi ile birlikte önce Çakmak ailesini daha sonra üçüz bebekleri olan Meşeli ailesini ziyaret etti. Ziyaretlerde özellikle çocukların gözdesi olan Başkan Çolakbayrakdar, ziyaret sırasında hem ailelerin taleplerini dinledi hem de çocuklarla keyifli sohbetlere imza attı. Büyüklerin ellerini öpmeyi unutmayan Başkan Çolakbayrakdar, Uzun ailesini de ziyaret ederek büyüklerin duasını bir kez daha almış oldu.

Başkan Çolakbayrakdar, “Hep dile getirdiğim gibi Kocasinan büyük bir aile. İşte bu aile her geçen gün daha da büyüyen, daha mutlu ve daha huzurlu bir hale geliyor. Vatandaşlarımızla birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusu içinde gönül birliği oluşturuyoruz. Bundan dolayı adeta

Kocasinan ailesiyle gönülden gönüle bir iletişim kurduk. Çünkü sohbetimizi samimiyet ve güven üzerine kuruyoruz. Bu şehre hizmet etmenin ve bu hizmetin güler yüz olarak dönmesinin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Allah birliğimizi beraberliğimizi dirliğimizi bozmasın.” diye konuştu. (Kurum Haber)

 

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz