Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

 KOKTEYL İLE TEŞEKKÜR

Bu haber 05 Nisan 2019 - 11:35 'de eklendi ve 20 kez görüntülendi.
 KOKTEYL İLE TEŞEKKÜR

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesi fuayene ve sergi salonu alanında herkesi kucaklayan bir kokteyl düzenleyerek ‘TEŞEKKÜR ‘ etti.

Belediye çalışanlarına, mahalle muhtarlarına, sivil toplum kuruluşların başkan ve yöneticilerine, kurum ve kuruluşların yöneticilerine ve Melikgazililere…

31 Mart gününden itibaren yoğun bir ilgi,  telefon ve ziyaret trafiğine maruz kaldıklarını belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, tebrik ziyaretine gelen misafirlerle tek tek tokalaşarak sohbet etti.

Kokteylin açılış konuşmasını yapan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu “Bir yerel seçimin daha huzur ve güven içerisinde tamamladık. Bundan sonra Kayseri’yi ilmik ilmik hizmet ve yatırımlarımız ile işleyemeye devam edeceğiz. Kayseri artık bize emanet. Melikgazililer Melikgazili olma farkındalığını nasıl hissediyor ve yaşıyor ise bundan sonra her mahallesi, her sokağı ve alanı farkındalığın farkını yaşayacaktır. Hepinize vermiş olduğunuz gönüldaşlığınızdan ve desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Kendisine yakışan bir anlayış içerisinde güler yüzlü, fedakâr çalışan ekibi ile birlikte her şeyden önce bizlere her zaman yardımcı olan teşkilatlarımızın ve başkanımızın içerisinde bulunduğu yönetim kurulundaki kardeşlerimize minnet duyuyorum, teşekkür ediyorum. Şimdi çalışma zamanı çünkü bizim hem sorumluluğumuz hem de görev yükümüz artmıştır” dedi.

Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, Düzenlenen kokteyl de katılımcılar ile hatıra fotoğrafı ve selfi çektirdi. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA