HACILAR’DA10’UNCU BİLİM ATÖLYESİ AÇILDI

HACILAR’DA10’UNCU BİLİM ATÖLYESİ AÇILDI

ÇAĞAN AİLESİNİN EN ACI  GÜNÜ

ÇAĞAN AİLESİNİN EN ACI GÜNÜ

YİĞİT ASLAN’DAN YENİ TÜRKİYE REKORU

YİĞİT ASLAN’DAN YENİ TÜRKİYE REKORU

FURKAN AKÇAM, BALKAN 2.Sİ OLDU

FURKAN AKÇAM, BALKAN 2.Sİ OLDU

KOCASİNAN’DA MİNİK AŞÇILAR YETİŞİYOR

KOCASİNAN’DA MİNİK AŞÇILAR YETİŞİYOR

KOMAŞ KİMYA KUL MUSTAFA’YI KAYSERİ’YE GETİRDİ
KOMAŞ KİMYA KUL MUSTAFA’YI KAYSERİ’YE GETİRDİ

Taşlık ve Kavaklı Köyleri Kültür ve  Sosyal Yardımlaşma Derneğinin düzenlemiş olduğu 4. Taşlık ve Kavaklı Köyleri Yaz Şenliği, Özvatan ilçesine bağlı Taşlık Köyü ilkokulu bahçesinde yapılırken etkinliğe Komaş Kimya ve Simyacı başı Endüstri sistemleri şirketi sponsor oldu. Etkinliğe Kayserimizin güzide sanatçısı Kul Mustafa’yı İstanbul’dan şenlikler için getirdiklerini ifade eden Komaş Kimya ve Simyacı başı Endüstri […]

Taşlık ve Kavaklı Köyleri Kültür ve  Sosyal Yardımlaşma Derneğinin düzenlemiş olduğu 4. Taşlık ve Kavaklı Köyleri Yaz Şenliği, Özvatan ilçesine bağlı Taşlık Köyü ilkokulu bahçesinde yapılırken etkinliğe Komaş Kimya ve Simyacı başı Endüstri sistemleri şirketi sponsor oldu.

Etkinliğe Kayserimizin güzide sanatçısı Kul Mustafa’yı İstanbul’dan şenlikler için getirdiklerini ifade eden Komaş Kimya ve Simyacı başı Endüstri sistemleri şirketi yönetim kurulu başkanı Yakup Koca, hemşehrilerine bir jest yapmak istediklerini belirterek, şu değerlendirmede bulundu:

“ Kayseri’de yaşayan Taşlık ve Kavaklı köyleri,  gurbette yaşayan hemşerimiz ve köylülerimiz ile Küpeli ve Özvatanlı hemşerilerimiz 4. Yaz Şenliği’nde bir araya gelirken firma olarak bizde katkıda bulunmak istedik.

Bu vesile ile başta hemşehrimiz Kayserili Kul Mustafa olmak üzere sponsorluk faaliyetlerimiz kapsamında etkinliğin düzenleme çalışmaları dahil gece gerçekleştirilen havai fişek gösterisi ile birlikte misafirlerimize şapka hediye ettik. Etkinliğin tanıtımı amacı ile dijital ortamda pankartlar ve tanıtım dövizleri hazırlattık.

Gelecek yıllarda bu etkinliğin daha da görkemli olması kapsamında karda yürüyerek bir iz bırakmak ve gelecek etkinliklere sponsorluk yapmayı arzulayan firmaları da yüreklendirmek istedik. Bu vesile ile etkinliğe katılan tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.” AHMET CENGİZ

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz