KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

KOPAN PARMAKLARI 4 SAATTE DİKİLDİ

Geçirdiği iş kazası sonucunda Memorial Kayseri Hastanesi’ne getirilen 43 yaşındaki inşaat ustası Recep Karadağ’ın kopan 4 parmağı,4 saat süren başarılı bir operasyonla dikildi. Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü’nden Prof. Dr. Sinan Karaoğlu ve Op. Dr. Murat Baloğlu tarafından yapılan ameliyatta sağ elinin 4 parmağı dikilen Recep Karadağ, sağlığına kavuşacağı için mutlu olduğunu söyledi.

Memorial Kayseri Hastanesi Acil Servisi’ne getirilen 3 çocuk babası Recep Karadağ’ın ameliyatını gerçekleştiren Prof. Dr. Sinan Karaoğlu, yaklaşık 4 saat süren başarılı bir operasyonla hastanın sağlığına kavuştuğunu dile getirerek, “Yaralı iş kazası geçirdikten sonra üniversite hastanesinde değerlendirilip mikrocerrahi gerekliliği nedeniyle hastanemize sevk edildi. Biz de kendisine ilk müdahaleyi yaparak ameliyata aldık. Başarılı geçen operasyon sonrası hastamız ellerini eskisi gibi kullanabilecek” dedi.

FİZİK TEDAVİ UYGULANACAK

Op. Dr. Murat Baloğlu ise,  yaralı işçinin yaklaşık 20 dakika içerisinde ameliyathaneye alındığını vurgulayarak, “Hastanın el yaralanması sonrası neticesinde nadir görülen çift seviyeli bir kopmasöz konusuydu. 2 ve 3’üncü parmaklar sadece cilt tarafından tutuluyordu. Çok seviyeli tendon yaralanmaları vardı. Aynı zaman da 4 ve 5’inci parmaklarda çok ciddi yaralanmalar oluşmuştu. Yaralıya mikrocerrahi yöntemiyle müdahale edildi.  Başarılı bir operasyon sonrasında hastanın bütün parmakları kurtarıldı. Ortopedi servisinde yakın takibi yapıldı ve hiçbir sorunu olmadı. Hastaya yaklaşık 1.5ay sonra fizik tedavi programı uygulanacak” şeklinde konuştu.

SAĞLIĞINA KAVUŞTU

İş kazası sonucu parmaklarını kaybetme riski ile karşı karşıya kalan Recep Karadağ ise, Prof. Dr. Sinan Karaoğlu ve Op. Dr. Murat Baloğlu’na teşekkür ederek, “Kayseri’de bu tür ameliyatları yapan doktorların olması gerçekten sevindirici bir durum. Hocalarımdan da öğrendiğim kadarıyla zor bir ameliyat olmuş. Ağır bir iş yaptığımız için bu tür kazalar geçirebiliyoruz. Sağlığıma kavuştuğum için çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Geçirdiği iş kazası sonucunda Memorial Kayseri Hastanesi’ne getirilen 43 yaşındaki inşaat ustası Recep Karadağ’ın kopan 4 parmağı,4 saat süren başarılı bir operasyonla dikildi. Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü’nden Prof. Dr. Sinan Karaoğlu ve Op. Dr. Murat Baloğlu tarafından yapılan ameliyatta sağ elinin 4 parmağı dikilen Recep Karadağ, sağlığına kavuşacağı için mutlu olduğunu söyledi. Memorial Kayseri Hastanesi […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz