googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KOSB’DEN İL MÜDÜRLERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Bu haber 15 Eylül 2018 - 11:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.
KOSB’DEN İL MÜDÜRLERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

OSB’den il müdürlerine hayırlı olsun ziyaretleri.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (Kayseri OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan ve Yönetim Kurulu üyeleri Kayseri Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer ve Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci’yi makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Erciyes Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mustafa Çalış’ı, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette ERÜ Rektörü Çalış’a yeni görevinde başarılar dileyen Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nursaçan, Kayserili sanayiciler olarak Erciyes Üniversitesi ile iyi bir işbirliği halinde olduklarını, Rektör Prof. Dr. Çalış ile mevcut işbirliğini artırarak sürdüreceklerini söyledi.

ERÜ Rektörü Çalış ise, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan’a ziyaretinde dolayı teşekkür etti. Rektör Prof. Dr. Çalış, Türkiye’de 10 Araştırma Üniversitesi’nden biri olan Erciyes Üniversitesi’nin araştırma kimliğinin daha çok Ar-Ge çalışması gerektirdiğini ve bunun da ancak Teknopark’ta sanayicilerle daha çok ortak proje üretmekle mümkün olabileceğini kaydetti.  (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER