KAYBOLAN KADINI AFAD VE JANDARMA BULDU

KAYBOLAN KADINI AFAD VE JANDARMA BULDU

DİŞ HASTANESİNDE PROTEZ LABORATUVARI AÇILDI

DİŞ HASTANESİNDE PROTEZ LABORATUVARI AÇILDI

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDE ÖNCELİK; İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDE ÖNCELİK; İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

TOMARZALI ÖĞRENCİLERDEN AFRİN’E MORAL MEKTUBU

TOMARZALI ÖĞRENCİLERDEN AFRİN’E MORAL MEKTUBU

ŞAMPİYON KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ

ŞAMPİYON KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ

KTO BUSİNNES CARD’A BÜYÜK İLGİ
KTO BUSİNNES CARD’A BÜYÜK İLGİ

Kayseri Ticaret Odası üyeleri, uygulanmaya başlanan KTO Businnes Card’a büyük ilgi gösteriyor. Hafta içi her gün saat 10:00 ve 16:00’da yapılan tanıtım toplantılarına katılan Oda üyeleri, KTO Businnes Card’ın getirdiği yenilikleri ve özellikleri Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz’dan dinliyor. Kısa süre önce uygulanmaya başlayan ve öncelikli olarak Kayseri havaalanından KTO üyelerinin yapacakları uçuşlarda sıra beklemeden […]

Kayseri Ticaret Odası üyeleri, uygulanmaya başlanan KTO Businnes Card’a büyük ilgi gösteriyor. Hafta içi her gün saat 10:00 ve 16:00’da yapılan tanıtım toplantılarına katılan Oda üyeleri, KTO Businnes Card’ın getirdiği yenilikleri ve özellikleri Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz’dan dinliyor.

Kısa süre önce uygulanmaya başlayan ve öncelikli olarak Kayseri havaalanından KTO üyelerinin yapacakları uçuşlarda sıra beklemeden özel geçiş hakkı (CIP) hizmeti sağlayan KTO Businnes Card şimdiden yüzlerce üyeye ulaşmış durumda bulunuyor.

KTO Businnes Card uygulamasına ilişkin açıklama yapan Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, oda üyelerine fayda sağlamak amacıyla hazırladıkları projelerden biri olan KTO Businnes Card’ın üyelerden büyük ilgi görmesinden dolayı memnun olduklarını söyledi.

Başkan Hiçyılmaz, “KTO Businnes Card’ın tanıtımı ve üyelerimize takdim edilmesi için düzenlediğimiz toplantılarımızı sürdürüyoruz. Meslek komitesi gruplarında yer alan üyelerimiz, hem komite toplantılarına katılarak görüşlerini bizlerle paylaşmış oluyor, hem de KTO Businnes Card’larını alıyorlar. Bu kartın getireceği olanakları dinleyen üyelerimiz, bizlere teşekkür ediyor” dedi.

Hiçyılmaz, Oda üyelerinin bu tür uygulamalar ve yeni hizmetleri hak ettiğini belirterek, “KTO Businnes Card zaman içinde yeni özelliklere sahip olacak. Üyelerimiz bu kart sayesinde alışverişten seyahate kadar birçok alanda özel indirimler ve farklı imkânlardan yararlanabileceklerdir. Tüm üyelerimizi kısa sürede KTO Businnes Card’larını almaya davet ediyorum” diye konuştu. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz