Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KTO YÖNETİM KURULU NNYÜ’YÜ ZİYARET ETTİ

Bu haber 26 Kasım 2018 - 11:06 'de eklendi ve 14 kez görüntülendi.
KTO YÖNETİM KURULU NNYÜ’YÜ ZİYARET ETTİ

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’ni (NNYÜ) ziyaret etti.

KTO Başkanı Ömer Gülsoy ve Yönetim Kurulu üyeleri, NNYÜ ziyaretinde Mütevelli Heyet Başkanı Mustafa Nevzat Özhamurkar ve Rektör Prof. Dr. Kerim Güney tarafından karşılandı. Rektörlük makamında gerçekleştirilen ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyarette NNYÜ Mütevelli Heyet Başkanı Mustafa Nevzat Özhamurkar, Üniversiteye yapılan yatırımlar hakkında konuk heyete bilgiler verdi. NNYÜ Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney’de KTO ile her türlü işbirliğine hazır olduklarını belirterek KTO Başkanı Ömer Gülsoy ve Yönetim Kurulu Üyelerini Üniversitelerinde ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

NNYÜ Mütevelli Heyet Başkanı Mustafa Nevzat Özhamurkar ve Rektör Prof. Dr. Kerim Güney ziyaret sonunda KTO Başkanı Ömer Gülsoy’a plaket takdim etti. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA