Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

KUMSMALL FACTORY AVM’NİN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Bu haber 28 Ekim 2018 - 13:38 'de eklendi ve 54 kez görüntülendi.
KUMSMALL FACTORY AVM’NİN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Avrupa ve Türkiye’nin en büyük karma projesi KUMSmall Factory AVM’nin bilgilendirme toplantısı Kayseri’de yapıldı.

25 Ekim 2018 Perşembe günü Kayseri Ommer Otel’de gerçekleşen toplantıda, mobilya sektörünün yaklaşık 200 temsilcisi bir araya geldi.

Katılımcılara, Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük karma Alışveriş Merkezi olan KUMSmall Factory’de yaşanan gelişmeler hakkında bilgiler verildi.

Erciyes Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkan Vekili Şaban Sözduyar, göreve geldikleri günden bugüne kadar yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgiler verirken, bu süre içerisinde çok mesafe kat ettiklerini söyledi. Kurumsallaşma adına birçok yapısal değişikliklere gittiklerini söyleyen Sözduyar, her konu ile ilgili ihtisas komisyonları kurduklarını sözlerine ekledi. Ayrıca, 13 Ekim 2018 tarihinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı bağlantısı ve Ticaret Bakanımız  Ruhsar Pekcan’ın katılımıyla açılışı yapılan 5 MW güneş enerjisi üretim tesisini hatırlatan Sözduyar, Türkiye’nin faaliyete geçen ilk enerji kooperatifi olmanın da haklı gururunu yaşadıklarını ifade etti.

Bu dev projenin kiralama ve yönetimini yapan GLA Gayrimenkul Yönetim Kiralama ve Danışmanlık AŞ.’nin CEO’su Tahir Çelik, KUMSmall Factory’nin Türkiye’deki ilk “Factory” konseptli alışveriş merkezi olacağını söyledi.

Çelik, KUMSmall Factory’deki mobilya ve dekorasyon mağazalarının fabrika satış mağazası olarak hizmet vereceğini, ziyaretçilerine ciddi fiyat avantajı sunarak benzersiz bölgesel bir cazibe merkezi olacağını sözlerine ekledi.

Toplantının kapanış konuşmasını yapan AVM Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akkaş ise Kayseri’ye böylesine güzel bir projeyi kazandırmaktan memnun olduklarını, bu projenin diğer sektörlere de ilham kaynağı olacağını ifade etti. Akkaş, Kayseri mobilya üssü olan bir şehirdir. Bu proje ile Kayseri’nin mobilya algısında çok büyük değişiklik olacak ve aynı zamanda MOBİTEK projemiz ile tasarım noktasında da şehrimiz bir merkez olacak diyerek sözlerini tamamladı. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA