KAYSERİSPOR LİSANSLI ÜRÜN MAĞAZASI AÇILDI

KAYSERİSPOR LİSANSLI ÜRÜN MAĞAZASI AÇILDI

AFRİN OPERASYONU BAŞARI İLE SÜRÜYOR

AFRİN OPERASYONU BAŞARI İLE SÜRÜYOR

AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN İSTİŞARE TOPLANTISI

AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN İSTİŞARE TOPLANTISI

KADIN KOLLARININ MAHALLE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI

KADIN KOLLARININ MAHALLE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI

DEDEOĞLU, EĞİTİM BİR SEN SENDİKASINI ZİYARET ETTİ

DEDEOĞLU, EĞİTİM BİR SEN SENDİKASINI ZİYARET ETTİ

MEHMET AKBULUT MHP TALAS İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI‏

MHP Eski İl Genel Meclis Üyesi ve Eski İlçe Başkanlarından Mehmet Akbulut,  28 Aralık  tarihinde düzenlenecek olan Talas İlçe kongresinde aday olduğunu açıkladı.

Mehmet Akbulut beraberinde Eski İlçe Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Delegeler ve çok sayıda partilinin katılımı ile Talas ilçe teşkilatında bir basın toplantısı düzenleyerek, Milliyetçi Hareket Partisi’nin 28 Aralık 2014 tarihinde yapılacak olan 11.Olağan Kongresinde Talas İlçe Başkanlığına aday olduğu açıkladı.

İlçe Teşkilatında düzenlenen basın toplantısında konuşan Mehmet Akbulut şunları  söyledi; “Talas’ta birlik ve beraberliği sağlamak, Partimizi Talas’ta iktidar yapmak, Talas’a ve Talas’ta yaşayan vatandaşlarımıza hizmet etmek için bu gün buradayız ve göreve talibiz.

Allah nasip eder, dava arkadaşlarım teveccüh gösterir,bizi bu göreve getirirlerse Genel Merkezimizle, İl Teşkilatımızla, Milletvekilimiz ve tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte el ele vererek çalışmak, hiç kimseyi ayırmadan,bu sizdendi,bu bizdendi demeden“ Yaratılanı Yaratandan Dolayı Sevmek ” suretiyle sevgi ve muhabbetle kucaklayıp,Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in de vurguladığı üzere “Ayrılıkta Azap, Birlikte Rahmet Vardır” Hadis’inden hareketle birlik ve beraberlik içinde çalışarak Talas’ta iktidar olmak ve Türkiye’nin, Türk Milleti’nin Milliyetçi Hareket Partisi’ne en çok ihtiyacı olduğu bu günlerde Ali Dağı’nın eteğinden Talas’tan Milliyetçi Hareket Partisi’nin tek başına iktidarına Ses Vermek için bu göreve talibiz ve bunun için buradayız.

Çalışmalarımız sırasında bize verilecek bu görevi bir makam, bir ayrıcalık olarak görmek yerine Davamıza ve Talas’ımıza hizmet etmek için bir araç, bir fırsat olarak görüp,bütün dava arkadaşlarımız ve tüm Talaslı hemşerilerimizi sevgi ve muhabbetle kucaklayarak, her konuda istişare ve eleştiriye açık bir yönetim anlayışı ile, hizmet etmek için yarışacağız. Milliyetçi Hareket Partisinde Talas’a hizmet etme yarışında İlçe Başkanlığına bizim dışımızda aday olan arkadaşlarımıza da başarılar diliyor, kongremizin kazananının, Milliyetçi Hareket Partisi olmasını istiyor,hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Katılımlarınızdan dolayı tüm dava arkadaşlarıma, çok değerli basın mensuplarımıza, toplantımızı yapmamıza imkan sağlayan Talas İlçe Teşkilatımıza ve İlçe Başkanım Mehmet Erhan Beye teşekkür ediyorum. Çıktığımız bu kutlu yolda, Allah bizi utandırmasın, yar ve yardımcımız olsun.”

 

  • Etiketler
  • Açıklama
  • MHP Eski İl Genel Meclis Üyesi ve Eski İlçe Başkanlarından Mehmet Akbulut,  28 Aralık  tarihinde düzenlenecek olan Talas İlçe kongresinde aday olduğunu açıkladı. Mehmet Akbulut beraberinde Eski İlçe Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Delegeler ve çok sayıda partilinin katılımı ile Talas ilçe teşkilatında bir basın toplantısı düzenleyerek, Milliyetçi Hareket Partisi’nin 28 Aralık […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz