JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI ATAMALARI RESMİ GAZETE’DE YAYIMLANDI

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI ATAMALARI RESMİ GAZETE’DE YAYIMLANDI

İSMAİL KAHRAMAN:MTTB’NİN O HAVASI OLSAYDI 80 DARBESİ OLMAZDI

İSMAİL KAHRAMAN:MTTB’NİN O HAVASI OLSAYDI 80 DARBESİ OLMAZDI

YAHYALI’DA  7. FOTO SAFARİ YARIŞMASI HEYECANI

YAHYALI’DA 7. FOTO SAFARİ YARIŞMASI HEYECANI

TOMARZA GÜNEY ÇEVRE YOLU HİZMETE AÇILDI

TOMARZA GÜNEY ÇEVRE YOLU HİZMETE AÇILDI

KAYSERİSPOR-FC ZBROJKOVA BRNO  1 – 2

KAYSERİSPOR-FC ZBROJKOVA BRNO 1 – 2

MELİKGAZİ 351 OKULDA HAŞARATA KARŞI İLAÇLAMA ÇALIŞMASI YAPIYOR
MELİKGAZİ 351 OKULDA HAŞARATA KARŞI İLAÇLAMA ÇALIŞMASI YAPIYOR

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ilçe sınırları içerisinde yer alan eğitim kurumlarında yaz tatili süresinde çalışmalar yaparak 2017-2018 eğitim ve öğretim yılana hazır hale getireceklerini söyledi. 351 okulda, 3282 sınıfta ilaçlama için planlama yapıldı… Melikgazi Belediyesi olarak eğitime ve öğretime büyük önem verdiklerini her aşamada ve her vesile de yatırım ve hizmet sundukların belirten […]

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ilçe sınırları içerisinde yer alan eğitim kurumlarında yaz tatili süresinde çalışmalar yaparak 2017-2018 eğitim ve öğretim yılana hazır hale getireceklerini söyledi.
351 okulda, 3282 sınıfta ilaçlama için planlama yapıldı…
Melikgazi Belediyesi olarak eğitime ve öğretime büyük önem verdiklerini her aşamada ve her vesile de yatırım ve hizmet sundukların belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç “ İlçe sınırları içerisinde anasınıfı, ilk, orta ve lise öğretim ile özel eğitim olmak üzere 351 eğitim kurumu bulunmaktadır. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile yaptığımız istişareler neticesinde okulların yaz tatiline girmesi ile birlikte daha önceden müracaat eden okul idarelerinin talepleri bir plan dahilinde tek tek yerine getiriliyor. Çevre düzenlemeleri,öğretmen odası yapımı,dış cephe yenilemeleri,spor sahaları ve aletlerin onarımı gibi birçok alanda ekiplerimiz yoğun bir mesai harcayarak çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca okulların yaz tatilinde haşarata karşı ilaçlanmasına da başlanıldı. Dolayısı ile ders zili çalmadan okulları eğitim ve öğretime hazır hale getireceğiz.”dedi.
Melikgazi Belediyesinin eğitime yapmış olduğu yatırım ve hizmetlerle eğitim dostu bir belediye olduğunu kanıtladığını ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, talep edilen okullarda her sınıfın ve idare odaların tek tek ilaçlandığını ve okulların sağlık açısından da hazır hale getirildiğini sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

  • Etiketler

You must be logged in to post a comment.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz