Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MELİKGAZİ BELEDİYESİ ÇOCUK MECLİSİ ÖĞRENCİLERİ BİLİM MERKEZİ’Nİ GEZDİ

Bu haber 01 Aralık 2018 - 14:48 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.
MELİKGAZİ BELEDİYESİ ÇOCUK MECLİSİ ÖĞRENCİLERİ BİLİM MERKEZİ’Nİ GEZDİ

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi Çocuk Meclisi Danışmetgazi Çocuk Meclisi Üyeleri öğrencilerinin BİLİM MERKEZİNİ gezerek fen bilimleri hakkında bilgiler aldıklarını ve bilimin ve teknolojinin farkını gördüklerini söyledi.

Anadolu Harikalar Diyarı Tema Parkı içerisinde yer alan Kayseri Bilim Merkezini gezen 70 öğrencinin bilgilendirildiğini belirten Başkan Memduh Büyükkılıç “Çocuklar Kayseri’de Bilim Merkezini gezdiler. Uzay teknolojileri, astronomi, temel bilimler konularının tamamında incelemelerde bulunup deneylere iştirak ettiler. Öğrenciler görsel olarak gezerek, görerek ve bizzat yerinde gözlemlediler“ dedi.

Melikgazi Belediyesi Çocuk Meclisi bilim ve sanata verilen önemin bir göstergesi kapsamında etkinlikler de bulunarak, kamuoyunu bilgilendirmeye ve bilinçlendirmeye yönelik ziyaretlerde bulunduklarını hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç, Çocuk Meclisi üyelerinin bu tür kültür, sanat ve bilim gezileri ile derslerini daha iyi anlayarak öğreneceklerini sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA