Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MELİKGAZİ BELEDİYESİ KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI 

Bu haber 06 Kasım 2018 - 11:28 'de eklendi ve 10 kez görüntülendi.
MELİKGAZİ BELEDİYESİ KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI 

Melikgazi Belediye Meclisi 5393 sayılı Belediye kanununun 20. maddesine istinaden 2018 yılı Kasım ayı meclis toplantısını yaptı. Meclis gündeminde 9’u ek olmak üzere toplam 29 gündem maddesi görüşüldü. 
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, başkanlığında toplanan Kasım ayı olağan meclis toplantısında yer alan maddeler tek tek görüşülerek karara bağlandı. 29 madde oylanırken, 9 gündem maddesi ilgili komisyonlara havale edildi 
Kasım ayı meclis Toplantısında imar ağırlık gündem maddelerin yer aldığını belirten Büyükkılıç, “Meclisimizce şehrin ekonomik gelişmesine ve imar hareketliğine hız kazandıran gündem maddeleri yine oybirliği ile onaylandı. Söz konusu, vatandaşa hizmet ve yatırım olunca meclis kararları hızlı bir şekilde değerlendirilmekte ve oylanmaktadır. Şehrin 2023 hedefleri için imarlaşma ve ekonomik gelişimine katkı ve destek veren yine şehrimiz ve ülkemizin geleceği, birlik ve beraberliğimiz adına kararlar alan meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi 
Büyükkılıç, Melikgazi bölgesindeki yer alan alanlarda imardaki planlı ve sağlıklı şehirleşmenin uzun dönem de modern, yeşillikler içinde ve planlı bir şehir yaşamı olarak halka yansıyacağını kaydetti.  (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA