Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
Mülkiyeti Belediye’ye ait olan 2 iş yeri, 2 fırın ile 1 tarlanın kiraya verileceğini belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, ihalenin 18 Aralık 2018 günü belediye Meclis Salonunda yapılacağını söyledi. 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. maddesine istinaden Açık Teklif Usulüyle ihale yapılacağını belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, “Mülkiyeti belediyemize ait olan fırın, iş yeri ve tarla ihale ile kiraya verilerek atıl yani boş duran mülkler ekonomiye kazandırılacaktır. Böylece sosyal konut, park ve yol yatırım ve hizmetler için ek kaynak oluşturulmuş olunacaktır. İş yeri arayanlar için önemli bir fırsattır. İş yerlerin kiraya verilmesi ile ticaretin canlanmasına vesile olunacaktır” dedi.Küçükbürüngüz, Tacettinveli, Ağırnas ve Mimarsinan   semtlerinde bulunan fırın, iş yerlerinin kiraya verileceğini ifade eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, iş yerlerinin 12 ile 250 metrekare aralarında değiştiğini, Küçükbürüngüz’deki  tarlanın ise 3.160 m2  alana sahip olduğunu ifade etti. İhale ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyenlerin www.melikgazi.bel
08 Aralık 2018 - 15:51 'de eklendi ve 26 kez görüntülendi.
Etiketler :
İLGİLİ HABERLER

MELİKGAZİ’DEN FIRIN, İŞ YERİ VE TARLA İHALESİ

.tr adresinden hem uydu hem de imar durumunu gösterir harita üzerinden inceleyebileceklerini belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, ayrıca ihale şartnamesi ile bilgilerin yerel gazeteler de ve televizyon kanallarında yer aldığını sözlerine ekledi. (Kurum Haber)    
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA