Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MELİKGAZİ DE WİFİ HİZMETİ 12 PARK, 20 BELEDİYE SOSYAL VE SPOR TESİSLERİNDE 

Bu haber 16 Eylül 2018 - 14:51 'de eklendi ve 21 kez görüntülendi.
MELİKGAZİ DE WİFİ HİZMETİ 12 PARK, 20 BELEDİYE SOSYAL VE SPOR TESİSLERİNDE 

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi belediyesince vatandaşlarımızın yoğun olduğu park, sosyal ve spor ile pazar yerlerinin bulundu alanlarda WİFİ hizmeti sunduklarını ve her geçen gün alan genişletmesi yaptıklarını söyledi.
Belediye sınırları içinde kablosuz haberleşme ağının kurulmasına büyük önem verdiklerini çünkü çağın artık e-iletişim çağı olduğunu belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, hizmet etkinliğinin çevresel faktörlere yani mesafe ile aradaki bina ve çok katlı binalar gibi cisimlerin niteliğine bağlı olarak değiştiğini kaydetti.
Özellikle Pazar yerlerinde kullanımına büyük önem verdiklerini hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç “Melikgazi Belediyesi olarak Wifi hizmetinde; vatandaşlarımızın yoğun olduğu park, sosyaltesis, pazar yerleri gibi alanlarda bu hizmetin yaygınlaştırılması, vatandaşa yeni bir hizmet alanı açılarak memnuniyetin artırılması amaçlanmıştır. Melikgazi de önemli olan vatandaşın memnuniyetidir. Artık 21. yüzyıl Çağı bir iletişim çağıdır. Bireyler anında haberdar olmaktadır. Eskiden bir asker mektubu 1 hafta da gelir ve beklenirdi. Şimdi görüntülü konuşmalar ile anında konuşuluyor. Haberler gazetelerde bir gün sonra okunurdu ama şimdi anında canlı yayınlar yapılıyor. Bu yarışta kamu kurumları da yerini almalıdır. Bu amaç ile şu anda 12 park ve 20 sosyal ve spor tesisimizde WİFİ bulunmaktadır” dedi.
Başkan Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak Belediye sınırları içinde kablosuz haberleşme ağının yani WİFİ’nin yaygınlaştırılması için gerekli alt yapı çalışmaların devam ettiğini sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA