Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

MELİKGAZİ HASTANESİNDEN EMEKLİLERE BÜYÜK DESTEK

Bu haber 30 Eylül 2018 - 14:49 'de eklendi ve 50 kez görüntülendi.
MELİKGAZİ HASTANESİNDEN EMEKLİLERE BÜYÜK DESTEK

Melikgazi Hastanesinde Emeklilerden fark ücreti alınmayacak.

Kayseri Özel Melikgazi Hastanesi, emeklilere yönelik başlattığı çalışma ile muayenelerde emeklilerden fark ücreti almayacak.

Türkiye Emekliler Derneği Kayseri Şubesi ile imzalanan protokolle, dernek üyesi olan emekliler Melikgazi Hastanesinde muayene olurken fark ücreti ödemeyecekler.

Kayseri Özel Melikgazi Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr. Mustafa Demirel ile Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Şube Başkanı Gazi Aykırı, anlaşmayı içeren protokolü imzaladılar. Demirel, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “ Ülkemizde zaten zor şartlar altında geçinmek durumunda kalan emeklilerimize sağlık alanında destek olmak adına bir çalışma yaptık. Yapılan protokol ile, emeklilerimiz, hastanemize geldiklerinde muayeneler için fark ücreti ödemeyecekler. Yıllarca çalışarak, devletine ve milletine hizmet eden emeklilerimize, tüm hastalarımıza hastane olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonrada en iyi şekilde hizmet vereceğiz” dedi.

Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Şube Başkanı Gazi Aykırı’da, Mustafa Demirel’e desteklerinden emeklilere verdiği destekten dolayı teşekkür ederek, şükran plaketi verdi.(Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA