Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MELİKGAZİ, YKS HAZIRLIK KURSLARINA KAYITLAR BAŞLADI

Bu haber 28 Ağustos 2018 - 11:13 'de eklendi ve 28 kez görüntülendi.
MELİKGAZİ, YKS HAZIRLIK KURSLARINA KAYITLAR BAŞLADI

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Lise Öğretim Kurumlarından Mezun olan Öğrencileriçin açılan tüm dersler adı altında YKS kurs kayıtlarına başlanıldığını söyledi.

YKS kurslarının ücretsiz olduğunu hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç,Melikgazi Belediyesi’ne ait sosyal ve eğitim merkezinde yer alan sınıflarda 2018-2019 eğitim yılı için tüm derslere yönelik kurslar verileceğini kaydetti.   

YKS Kurslarına kayıt başvurusunun bizzat yapılması ifade eden Başkan Memduh BüyükkılıçLise öğretimden mezun öğrencilere yönelik yüksek öğretime geçiş ile lisans yerleştirme sınavları için yıl boyunca devam edecek kurslar düzenledik. Bu kurslara kayıtlar başlamıştır. Kurs kayıtları için belediyemiz hizmet binası ile sosyal tesislerimizde yapılacaktır. Ayrıca 252 13 33 nolu telefondan her türlü bilgi alabilirler.  Amaç duymayan kalmasın” dedi.

Başkan Memduh Büyükkılıç,  özellikle gençlere duyurmak istediklerini ve bu kursların üniversiteye yönelik müfredatta yer alan tüm dersleri kapsayan kurs olduğunu sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA