googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MEMDUH BAŞKANA SARIOĞLANDA İLÇESİNDE COŞKULU KARŞILAMA

Bu haber 16 Aralık 2018 - 14:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.
MEMDUH BAŞKANA SARIOĞLANDA İLÇESİNDE COŞKULU KARŞILAMA

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç Sarıoğlan ilçesinde coşku ile karşılandı.

Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç ile birlikte Sarıoğlan ilçesini ziyaret etti. İlçe başkanlığı önünde yoğun bir kalabalık ile karşılanan Dr. Memduh Büyükkılıç ve il Başkanı Şaban Çopuroğlu ilçe başkanlığında bir açıklama yaptı.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç burada yaptığı açıklamada; ‘’Sarıoğlan bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Bu soğukta bizi coşku ile karşıladığınız için hepinize hassetende Kadın ve Gençlik Kolları başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Bilindiği gibi Sayın Cumhurbaşkanımızın bize görevi tevdi ettiğinden beridir adeta durmuyor koşuyoruz. Sizlerin sayesinde de yüzümüzün akı ile bu seçimden çıkacağız. Her zaman destek verdiniz. Allah hepinizden razı olsun. Bu makamlar geçici. Baki kalan bu kubbede hoş bir seda bırakmak istiyoruz. Sizlerin gayretleri ve çalışmaları ile inşallah bunu da başaracağız. Kardeş belediyemiz Sarıoğlan. Sarıoğlan için elimizden geleni yapacağız. Melikgazi olarak yaptık, inşallah Büyükşehir olarak da yapacağız. Gayret ve sefer bizden zafer rabbimden dedi.

İl Başkanı Şaban Çopuroğlu da gösterdikleri gayret ve karşılamadan dolayı Sarıoğlanlı hemşerilerimize teşekkür ediyorum dedi.

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç ve Ak Parti il başkanı Şaban Çopuroğlu daha sonra MHP ve CHP ilçe başkanlıklarını ziyaret ederek başarılar diledi. Öğlen namazını Sarıoğlan merkez caminde kılan protokol daha sonra vatandaşlar ile hasbihal etti. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER