Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK’DAN BÜYÜKKILIÇ’A ZİYARET 

Bu haber 26 Eylül 2018 - 15:12 'de eklendi ve 38 kez görüntülendi.
MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK’DAN BÜYÜKKILIÇ’A ZİYARET 

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Serkan Tok, İl Başkan Yardımcıları Doğan Gündüz ve Ali Yılmaz, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
MHP İl Başkanı Serkan Tok “Bugün de Melikgazi Belediye Başkanımızı ziyaret ediyoruz. Ülkemizin geleceği ile ilgili olarak güçlü bir Türkiye için şu an birlik ve beraberlik günlerini yaşıyoruz. Söz konusu Türkiye olunca, ülkemizin bekası olunca aynı noktada birleşmemiz gerekir. Aynı temel düşünce belediyemiz içinde geçerlidir. Nitekim söz konusu; Melikgazi ilçesinin istikrarlı, planlı bir şekilde büyümesi ve gelişmesi olunca bunu sağlamak Belediye Meclisindeki tüm meclis üyelerine düşüyor. Bu düşünce ile hareket edilerek kararlar Melikgazi de oy birliği ile alınıyor. Bu sayede Türkiye’nin en büyük ilçelerinden birisi olan Melikgazi’nin hızla gelişmesi, bireylerin de huzur ve güven içerisinde yaşaması sağlanıyor” dedi.
Başkan Memduh Büyükkılıç ise yaptığı açıklamada “Değerli İl Başkanımız ile Başkan Yardımcılarımıza üyelerimize teşekkür ediyorum. İstişareye önem vermeleri bizim için çok önemli. Sorumluluk anlayışı içerisinde Milliyetçi Hareket Partisi ülkemiz ve şehrimiz açısından çocuklarımız, geleceğimiz adına önem arz etmektedir. Zaten Sayın Devlet Bahçeli’nin sorumluluk duygusu ile konu vatan olunca yiğitçe; devletine, milletine sahip çıkması bizleri memnun etmektedir. Bu açıdan Sayın Bahçeli ve Kayseri İl ve ilçe yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.
MHP İl Başkanı Serkan Tok, İl Başkan Yardımcıları; Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile birlikte Melikgazi İletişim merkezi ile sergi ve fuaye Salonunu gezerek işleyişleri hakkında bilgi aldılar.  (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA