Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

MHP MİLLETVEKİLİ ÖZDEMİR’DEN, ERÜ REKTÖRÜ ÇALIŞ’A ZİYARET

Bu haber 29 Aralık 2018 - 11:43 'de eklendi ve 19 kez görüntülendi.
MHP MİLLETVEKİLİ ÖZDEMİR’DEN, ERÜ REKTÖRÜ ÇALIŞ’A ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok ile birlikte, Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış’ı ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette MHP Milletvekili Özdemir ile Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış, Erciyes Üniversitesi’nin daha da gelişmesi için yapılması gerekenleri konuştu.

Milletvekili Özdemir, üniversite öğrencilik yıllarında konsey başkanlığı yaptığı Erciyes Üniversitesi’nin kendisi için ayrı bir yeri bulunduğunu ve bu yüzden Erciyes Üniversitesi’nin gelişimi adına her türlü desteğe hazır olduğunu belirtti.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış ise, gerek ulusal, gerekse uluslararası başarı sıralamalarındaki yeri ve araştırma üniversitesi konumu ile Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri arasında yer alan Erciyes Üniversitesi’ni, daha da ileri taşımak için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

Ziyaretin sonunda Rektör Çalış, MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir’e üniversitenin çini işlemeli vazosunu hediye etti. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA