Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MİLLİ YEMEĞİMİZİ MESAİ ARKADAŞLARIYLA YEDİ

Bu haber 12 Kasım 2018 - 13:57 'de eklendi ve 31 kez görüntülendi.
MİLLİ YEMEĞİMİZİ MESAİ ARKADAŞLARIYLA YEDİ

Başkan Çelik, öğle yemeğinde Büyükşehir Belediyesi personeli ile bir aradaydı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, öğle yemeğini Büyükşehir Belediyesi Yemekhanesi’nde mesai arkadaşlarıyla birlikte yedi. Yemekhanede farklı masalara oturarak Büyükşehir Belediyesi çalışanlarıyla sohbet eden Başkan Çelik, hal hatır sordu ve talepleri dinledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, belediyenin farklı birimlerinde çalışan personelle, sık sık bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Çelik, bu kez de öğle yemeğini Büyükşehir Belediyesi Yemekhanesi’nde çalışanlarla birlikte yedi.

Yemekhanede tepsiyi alıp sıraya giren ve kendi yemeğini kendisi alan Başkan Mustafa Çelik, Mercimek Çorbası, Kuru Fasulye, Pirinç Pilavı ve Cacıktan oluşan Milli Mönü için aşçılara teşekkür etti. Haftanın ilk gününde ve ilk öğle yemeğinde mesai arkadaşlarıyla birlikte olan Başkan Mustafa Çelik, farklı masaları da ziyaret ederek personelle sohbet etti.  (Kurum Haber)  

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA