KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

MİNİK ÖĞRENCİLER’DEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE BÜYÜK DESTEK

Özel Lale Bahçesi Anaokulu öğrencileri, ihtiyaç sahibi insanlara yardımda bulunmak amacıyla kumbaralarına biriktirdikleri paraları İHH yetkililerine teslim etti.
Özel Lale Bahçesi Anaokulu öğrencileri, okulları tarafından kendilerine verilen kumbaralara ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunmak amacıyla para biriktirdi. Minik öğrenciler para koydukları kumbaraları İHH yetkililerine teslim etti. Yapılan etkinlikle ilgili konuşan Özel Lale Bahçesi Anaokulu Müdürü Nefise Sarıkaya, “Biz Lale Bahçesi Eğitim Kurumu olarak İHH ile birlikte bir proje gerçekleştirdik. ‘İyiliğin yaşı yoktur’ projesini hazırladık. Çocuklarımıza kumbara verdik. Çocuklarımız bu kumbaraları kendileri doldurdu. Bugünde bu doldurulan kumbaraları buraya teslim için getirdik. Şuan sayım yapılmadığı için kumbaralarda ne kadar para olduğunu bilmiyoruz. Biz İHH ve diğer yardım kuruluşları ile bu çalışmalarımızı devam ettirmek istiyoruz. Amacımız bu yaş grubu çocuklara iyiliği, güzelliği aşılayabilmek. İnşallah başarılı oluruz” diye konuştu.
İHH Kayseri Şube Sorumlusu Davut Alkan ise, “Buraya bugün minik kardeşlerimiz geldi. Kendileri minik ama kalpleri bir o kadar büyük. Burada paylaşmanın ne olduğunu, kardeşliğin ne olduğunu vurgulamak için böyle bir sorumluluğu üstlenmişler. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Özel Lale Bahçesi Anaokulu öğrencileri de, ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunduklarını söyledi.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Özel Lale Bahçesi Anaokulu öğrencileri, ihtiyaç sahibi insanlara yardımda bulunmak amacıyla kumbaralarına biriktirdikleri paraları İHH yetkililerine teslim etti. Özel Lale Bahçesi Anaokulu öğrencileri, okulları tarafından kendilerine verilen kumbaralara ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunmak amacıyla para biriktirdi. Minik öğrenciler para koydukları kumbaraları İHH yetkililerine teslim etti. Yapılan etkinlikle ilgili konuşan Özel Lale Bahçesi Anaokulu Müdürü Nefise Sarıkaya, […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz