Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

Kocasinan Belediyesi, ağaçlandırma çalışmaları Erkilet Camikebir Mahallesi’nde çocukların katılımıyla devam etti.
Kocasinan Belediyesi tarafından Erkilet Camikebir Mahallesi’nde 182 fidanın toprakla buluşturulduğu etkinliğe, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın yanı sıra AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Nuri Kuş ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Kocasinan Belediyesi Meclis Üyeleri, Mehmet Tarman İlkokulu’nun öğrencileri, öğretmenleri ve mahalle sakinleri katıldı.
Programda çocukların sevgi seliyle karşılaşan Başkan Çolakbayrakdar, “Sizler büyüyen, güçlenen Türkiye’nin yapı taşlarısınız” diyen Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan Belediyesi olarak yaptığımız yatırımlar sizler için, çocuklarımız ve geleceğimiz içindir. Sizlerin daha güzel bir dünyada yaşayabilmesi için bu etkinlikleri düzenliyoruz” dedi.
İlçe genelinde fiziki mekanların daha güzel olmasına büyük önem verdiklerini vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, “Vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı alanların çevre düzenlemesiyle birlikte, bölgenin ihtiyacına göre yeni sosyal alanlar yapıyoruz. Bu kapsamda mahallemize yaptığımız yeni parkı yeşillendiriyoruz. Parkımızda, çocuklarımız için daha güvenli bir şekilde oynayabilecekleri yeşil alanlar oluşturuyoruz. Büyüklerimiz için ise daha rahat bir şekilde vakit geçirebilecekleri bir park tasarladık. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.
Başkan Çolakbayrakdar ile birlikte fidan diken minik öğrenciler büyük sevinç yaşadı. Öğrenciler ve öğretmenler, daha yeşil Kocasinan için ağaçlandırma çalışması yapan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a ve Kocasinan Belediyesi ekibine teşekkür etti. (Kurum Haber)

MİNİKLERİN FİDANLARI KENDİLERİYLE BÜYÜYECEK 

Kocasinan Belediyesi, ağaçlandırma çalışmaları Erkilet Camikebir Mahallesi’nde çocukların katılımıyla devam etti. Kocasinan Belediyesi tarafından Erkilet Camikebir Mahallesi’nde 182 fidanın toprakla buluşturulduğu etkinliğe, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın yanı sıra AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Nuri Kuş ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Kocasinan Belediyesi Meclis Üyeleri, Mehmet Tarman […]

23 Ekim 2018 'da eklendi ve 12 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA