Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

MOBİL BELEDİYECİLİK İLE 7 GÜN 24 SAAT, 365 GÜN AÇIK HİZMET

Bu haber 21 Aralık 2018 - 11:29 'de eklendi ve 13 kez görüntülendi.
MOBİL BELEDİYECİLİK İLE 7 GÜN 24 SAAT, 365 GÜN AÇIK HİZMET

Vatandaşların Mobil Uygulama ile Belediyenin genel bilgi ve iletişim bilgilerine, güncel haberlerine ve etkinliklerine akıllı telefon veya tabletleri ile istedikleri her yerden rahatlıkla ulaşabileceklerini belirten Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Memduh Büyükkılıç, mobil uygulamasından belediyedeki beyanlarını, borçlarını, istek ve şikâyetlerini görüntüleyebileceğini, borçlarını ödeyebileceğini kaydetti

Vatandaşların bir defaya mahsus T.C. kimlik numarasını tanıtmasının yeterli olduğu ve belediyedeki bilgilerine tek bir ekrandan ulaşılabileceklerini hatırlatan Başkan Adayı Dr.Memduh Büyükkılıç; konu ile ilgili olarak şunları söyledi.

Kamu hizmetleri mobil, internet ile yapılabilmektedir. Bu açıdan geleceğine yönelik projeleri gerçekleştiriyor ve alt yapısını hazırlıyoruz. Bilgi teknolojilerine bağlı yaşanan değişimleri yakından takip ediyoruz. Belediyemizin teknolojik altyapısı gün geçtikçe yenilenmektedir. Vatandaşların hizmetlere daha kolay erişimi için mobil belediyeciliği önemsiyoruz. Bugüne kadar web sitesi, internet belediyeciliği ve kent bilgi sistemi uygulamalarına sahiptik. E-devlet ile belediyeniz avucunuzun içinde” (Kurum Haber)

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA