Bölgesel Amatör Lig 6. grup 19. Hafta maç sonuçları
Eskil Belediye 1-4 Talasgücü Belediyespor
Hacılar Erciyes 2-3 Ankara TKİ
Yahşihanspor 2-4 Develigücü
Süper Amatör Küme 20. hafta sonuçları
Kocasinan Ülküspor 1-2 Altındağ Akkışlaspor
Esen Makina 8-0 Simya Koleji
Kayseri Atletikspor 1-1 Kocasinan Şimşekspor
Sungur FK 3-3 Gaziosmanpaşaspor
Gençlerbirliği 1-26 Kayserigücüspor
Esentepespor 3-2 Özvatan Belediyespor
Yahyalıspor 1-2 Kayseri Yolspor
Başakpınarspor 0-2 Kocasinan Yemlihaspor
Yemlihaspor deplasmanda kazandı
Süper Amatör Küme A grubunda kümede kalma yolunda Başakpınarspor’u deplasmanda 2-0 mağlup eden Yemlihaspor, puanını 25 yaparak rakibiyle arasındaki puan farkını 6’ya çıkardı.
Yemlihaspor, kalan 2 haftada 1 puan alması halinde yada Başakpınar kayıp yaşaması halinde ligde kalmayı garantileyecek.
İkili averaj eşit
İlk maç 3-1 Başakpınar galip
İkinci maç 2-0 Yemliha galip
TARİHİ GOL REKORU
Bu arada Kayserigücü- Kayseri Gençlerbirliği maçı 26-1 sonuçlandı.
Süper Amatör Küme A grubu 20. Haftasında Kayserigücü, Gençlerbirliği’ni 26-1 mağlup etti.
Gençlerbirliği maça 9 kişi başladı daha sonra 8 kişiye düştü.
1. Amatör Küme 22. hafta maç sonuçları
Turanspor 10-0 Talas Denizspor
İsmail Okumuşspor 1-3 Güneşspor
Buğdaylıspor 1-4 Argıncık Esnafspor
Erciyesgücüspor 3-3 Palasspor
Kocasinan Gençlik 0-12 Tomarza Belediye
Göktürkspor 6-2 Yahyalı Gençlerbirliği
Sanayi Esnafspor 0-3 Kılıçaslan Yıldızspor
Yavuzspor 0-4 Belsinspor
Erkiletspor 2-1 Bünyan Belediyespor
İncesu Gençlikspor 3-1 Cuma Uluçayspor
Birinci Amatör Küme A grubunda Güneşspor, İsmail Okumuşspor'u 3-1 mağlup ederek play-off oynamaya hak kazandı.
Yine A grubunda İncesu Gençlikspor, Cuma Uluçay Talasspor'u 3-1'le geçti ve baraj maçı oynama hakkı kazandı. A ve B gruplarında her şey netlik kazanırken, C grubunda maçlar devam ediyor.
Yemlihaspor deplasmanda kazandı
Süper Amatör Küme A grubunda kümede kalma yolunda Başakpınarspor’u deplasmanda 2-0 mağlup eden Yemlihaspor, puanını 25 yaparak rakibiyle arasındaki puan farkını 6’ya çıkardı.
Yemlihaspor, kalan 2 haftada 1 puan alması halinde yada Başakpınar kayıp yaşaması halinde ligde kalmayı garantileyecek.
İkili averaj eşit.
Sezonun son maçında Yavuzspor’u 4-0 mağlup eden Belsinspor, kupasına kavuştu.
Şampiyonlar
İsmail Okumuşspor - A grubu
Belsinspor - B grubu
Turanspor - C grubu
Play-off oynayacaklar
Güneşspor - A grubu
Talas Anayurt - B grubu
Sosun Birlikspor - C grubu
Baraj maçı oynayacaklar
Yerköyspor - A grubu
Anadolu Yıldızları - B grubu
Maçlar devam ediyor - C grubu
Küme düşenler belli oldu
Sanayi Esnafspor - A grubu
Kocasinan Gençlikspor - A grubu
Kafkasspor - A grubu
Yeni Kıranardıspor - B grubu
Kayseri İdman Yurdu - B grubu
Develi 1954 Gençlikspor - B grubu
1 takım düşecek - C grubu
Argıncık Esnafspor - C grubu
Akkışla Gençlikspor - C grubu
GÜNEŞSPOR PLAY-OFF'TA
Birinci Amatör Küme A grubu son haftasında şampiyon İsmail Okumuşspor'u 3-1 mağlup eden Güneşspor, adını play-off'a yazdırdı.
C GRUBUNDA KRİTİK TABLO
C grubu 3’lü averaja kaldı.
Birinci Amatör Küme C grubunda küme düşme hattında bugün oynanan maçların ardından Argıncık Esnaf, Erciyes gücü ve Demirspor ligi 24 puanla bitirdi. 3 takım 3’lü averaja kaldı. 3 takım arasında oynanan maçlarda; Erciyes Gücü 7 puan, Demirspor 5 puan , Argıncık Esnaf 4 puan topladı
Erciyesgücü Baraj maçı oynayacak.
Argıncık Esnaf ile Demirspor küme düştü.