LOSEV'DEN GÖNÜLLÜLER PROGRAMI

GÜNCEL - 04-12-2022 22:00 650 kez okundu.

LOSEV'DEN GÖNÜLLÜLER PROGRAMI

Birlikte olduğum zaman çok şey öğrendiğim,hayat koşturmasında fark etmediğimiz küçük mutlulukların ne büyük değer olduğunu yaşatan Lösev Kayseri de gönüllüler günü düzenledi.
Biz Lösev 'de büyük bir aileyiz.
#REPOST @turkkadinlarbirligikayseri with @get__repost__app   Gönüllülük, bir bireyin maddi karşılık beklemeden, toplumun yararına olduğu düşünülen bir hedefe ulaşmak için, yalnızca içinden gelerek ve doğru olduğuna inanarak, bir toplumsal girişime ya da bir Sivil Toplum Kuruluşu (STK) bünyesindeki etkinliklere destek olmasıdır. 
Başkanımız Ayşe Uzunlu uzun yıllardır gönüllü olarak birçok alanda var. 3 Aralık 2022’de LÖSEV tarafından başkanımız Ayşe Uzunlu’ya “geçmişten günümüze bütün anlarda bizlere destek veren toplumsal duyarlılığı ile Kayseri’nin çağdaş ve örnek kadınlarından, özel gönüllümüz denilerek”, YILIN GÖNÜLDEN GÖNÜLLÜSÜ teşekkür sertifikası verildi. Törene ödül alan gönüllülerin yanı sıra Türkiye Sosyal Hizmetler Genel Koordinatör Yardımcısı Sema Kaya, LÖSEV İl Koordinatörü Ayşegül Çiftçi ve Aktif iletişim personeli Pelin Su Öztürk ve LÖSEV’in çocukları aileleri ile birlikte katıldı.
Şehrimizde ve ülkemizde yıllardır gönüllü olarak çalışan ve gönüllülerin yürüttüğü faaliyetlere destek veren Başkanımızı kutluyor, kendisi ile gurur duyuyoruz.

❤️LÖSEV

Neler Söylendi?
DİĞER HABERLER
MELİKGAZİ BELEDİYESİ 3 YILDA 210 YENİ PARKI İLÇEYE KAZANDIRDI

MELİKGAZİ BELEDİYESİ 3 YILDA 210 YENİ PARKI İLÇEYE KAZANDIRDI

29-01-2023 - GÜNCEL

MELİKGAZİ’DE İŞÇİLERİN İKRAMİYELERİ ÖDENDİ

MELİKGAZİ’DE İŞÇİLERİN İKRAMİYELERİ ÖDENDİ

29-01-2023 - GÜNCEL