STKLARDAN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ

STKLARDAN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ

KUŞÇU MARİNA; ‘CENNETTEN BİR KÖŞE’

KUŞÇU MARİNA; ‘CENNETTEN BİR KÖŞE’

CABBAR İBRAHİM AĞA CAMİ 4-6 YAŞ KURAN KURSUNUN AÇILIŞINI YAPTI

CABBAR İBRAHİM AĞA CAMİ 4-6 YAŞ KURAN KURSUNUN AÇILIŞINI YAPTI

CUMHURİYET MEYDANINDA ZAFER KUTLAMALARI

CUMHURİYET MEYDANINDA ZAFER KUTLAMALARI

MELİKGAZİ’DE HİZMET KALİTESİ YÜKSELİYOR

MELİKGAZİ’DE HİZMET KALİTESİ YÜKSELİYOR

MOTORUNA KUŞ ÇARPAN UÇAK ACİL İNİŞ YAPTI
MOTORUNA KUŞ ÇARPAN UÇAK ACİL İNİŞ YAPTI

Kayseri’de havalandıktan bir süre sonra motoruna kuş çarpan yolcu uçağı acil iniş yaptı. Edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde Erkilet Havaalanı’ndan İstanbul’a gitmek üzere kalkış yapan TK 2011 sefer sayılı yolcu uçağının motoruna bir süre sonra kuş çarptı. Çarpmanın etkisiyle teknik arıza oluşan uçağın kaptanı, Erkilet Havaalanı’na yeniden dönme kararı aldı. Yolcular uçaktan tahliye edilirken, uçağın […]

Kayseri’de havalandıktan bir süre sonra motoruna kuş çarpan yolcu uçağı acil iniş yaptı.
Edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde Erkilet Havaalanı’ndan İstanbul’a gitmek üzere kalkış yapan TK 2011 sefer sayılı yolcu uçağının motoruna bir süre sonra kuş çarptı. Çarpmanın etkisiyle teknik arıza oluşan uçağın kaptanı, Erkilet Havaalanı’na yeniden dönme kararı aldı.
Yolcular uçaktan tahliye edilirken, uçağın arızasının giderilmesi için bakıma alındı.
HAZİRANDA KAYSERİ HAVALİMANINDA 169 BİN 877 YOLCU HAVALANDI
DHMİ Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan 2017 yılı Haziran Ayı Havalimanı İstatistiklerine göre; Haziran ayında Kayseri Havalimanında iç hat yolcu trafiği bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 11 artışla 151 bin 168, dış hat yolcu trafiği yüzde 55 artışla 18 bin 709, toplamda ise yüzde 15 artışla 169 bin 877 oldu.
2017 Yılı Haziran ayında Kayseri Havalimanına iç hat iniş-kalkış yapan uçak trafiği bin 159 oldu. Dış hatlar uçak trafiği ise bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 33 artışla 184 olmak üzere toplamda yüzde 4 artışla bin 343’e ulaştı.
2017 Yılı Haziran ayında Kayseri Havalimanı Yük (kargo+posta+bagaj) trafiği ise bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 18 artışla bin 722 ton olarak gerçekleşti.
6 Aylık Gerçekleşmeler
2017 Yılı Haziran Sonu gerçekleşmelerine göre;
Kayseri Havalimanı’ndan; bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 3 artışla 974 bin 438 yolcu hizmet aldı, hizmet verilen toplam uçak trafiği 7 bin 165’e, yük (Kargo+Posta+Bagaj) trafiği ise yüzde 2 artışla 8 bin 655 tona ulaştı. (iha)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz