Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

MUAMMER KOCATÜRK İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK PROJELER

Bu haber 24 Aralık 2018 - 15:38 'de eklendi ve 22 kez görüntülendi.
MUAMMER KOCATÜRK İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK PROJELER

Develi M. Asım Köksal Mahallesinde eğitim faaliyetlerine devam eden Muammer Kocatürk İlkokulu öğrencileri “Dürüstlük Marketi” “Yerli Üretime Katkı” “Robotik Kodlama “ projeleri ile herkesin takdirini kazandı.

Öğrencilerin öğretmenlerden yardım almadan kendi imkan ve gayretleriyle uyguladıkları projelerde; öğrenciler dışarıdan aldıkları ürünleri “Dürüstlük Marketinde” satarak hayır yapmanın mutluğunu yaşadılar. 2. Sınıf öğrencileri ise “Yerli Üretime Katkı” projesi kapsamında kendilerine atkı örerek, hem el becerilerin geliştirip bir şeyler üretmenin mutluluğunu yaşarken hem de kendi güçleri nispetince ülke ekonomisine katkı sağladılar. Bu örnek projelerden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü ile birlikte öğrencileri ziyaret eden Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Yavrularımız birbirinden güzel etkinliklerle hayra kapı açmışlar. Onlara imkan verildiğinde onların ne kadar büyük işler başarabileceklerini bir kez daha gösteren yavrularımızın her birini tebrik eder, onları bu güzel etkinliklere yönlendiren okul müdürümüz Ali Yapar’ı ve tüm öğretmenlerimizi tebrik ederim” dedi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA