KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

MURAT YİBUR KOCASİNAN İÇİN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

MHP Kocasinan ilçe başkan adayı Yibur,  “Kongrelerimizin sonucu ne olursa olsun, unutmamalıdır ki, kazanan partimiz olacaktır.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl binasında kendi yönetimi listesi ile basın toplantısı düzenleyen sanayici iş adamı Murat Yibur, “3 Ocak 2015 de yapılacak olan partimizin Kocasinan ilçe kongresinde saygıdeğer dava arkadaşlarımla birlikte ilçe başkan aday olduğumuzu huzurlarınızda tüm Kayseri halkına duyurmak istiyorum” dedi.

“Başta Merhum Başbuğumuz Alpaslan Türkeş olmak üzere bayrak için şehit olan kahraman Ülkücü vatan evlatlarını minnet ve şükranla yad ediyorum, Cenabı Allahtan rahmet diliyorum” sözleri ile başlayan olan Murat Yibur, “Ülkemizin günden güne kötü gidişatını hep birlikte görmekteyiz. İçeride, rüşvet, yolsuzluğun kol gezdiğini ve kötü giden ekonominin tehlike sinyalleri verdiğini izliyor, iflas etmiş dış politika görüntüsü ile karşı karşıyayız. Derinliksiz bu dış politika neticesinde, Kerkük’te Türkmen kardeşlerimi öksüz, Doğu Türkistan da Çin zulmüne karşı amansız mücadele içinde olan soydaşlarımızın çığlıklarına kulak verilmediğini görüyoruz. AKP’nin sessizliğine rağmen Ülkücü hareket Türk milleti adına soydaşlarımızın ve kardeşlerimizin sesi olmaya devam ediyor. Tüm bunlardan dolayı bu kutsal anlayışın bir mensubu olmanın onuru ve şerefini bana yaşatan yüce Rabbim’e sonsuz şükür ediyorum.                          

3 Ocak 2015 de yapılacak olan partimizin Kocasinan ilçe başkan aday olduğumuzu huzurlarınızda tüm Kayseri halkına duyurmak istiyorum.  Kocasinan ilçesinde, Milliyetçi Hareket Partisi’ni birinci parti yapmak adına, güzel projeler geliştirilip önemli çalışmalar yapacağız” dedi.                                   

Murat Yibur, MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli’nin “Hak Teala, Albayrağın rüzgarının daim etsin / Üç hilalin ömrünü uzun etsin/ Gönlümüzden Millet, yüreğimizden Devlet/ Ruhumuzdan hasret, bileğimizden kuvvet eksik olmasın…”                                                   

Kongremiz vatana ve millete hayırlar getirisin “ manidar sözleriyle basın toplantısını bitirdi.                

Murat Yibur’a  basın toplantısında MHP yönetiminde bulunmuş             camia tarafından tanınmış kişilerin destek verdikleri gözden kaçmadı.

 

  • Etiketler
  • Açıklama
  • MHP Kocasinan ilçe başkan adayı Yibur,  “Kongrelerimizin sonucu ne olursa olsun, unutmamalıdır ki, kazanan partimiz olacaktır.” dedi. Milliyetçi Hareket Partisi İl binasında kendi yönetimi listesi ile basın toplantısı düzenleyen sanayici iş adamı Murat Yibur, “3 Ocak 2015 de yapılacak olan partimizin Kocasinan ilçe kongresinde saygıdeğer dava arkadaşlarımla birlikte ilçe başkan aday olduğumuzu huzurlarınızda tüm Kayseri […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz