Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MÜSİAD KAYSERİ BAŞKANI NEDİM OLGUNHARPUTLU PROJELER YARIM KALMAMALI

Bu haber 03 Kasım 2018 - 14:38 'de eklendi ve 28 kez görüntülendi.
MÜSİAD KAYSERİ BAŞKANI NEDİM OLGUNHARPUTLU PROJELER YARIM KALMAMALI

MÜSİAD Kayseri Yönetim Kurulu tarafından 2 Kasım 2018 Cuma günü, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve ardından Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu makamlarında ziyaret edildi.

MÜSİAD Kayseri tarafından, bugün gerçekleşen görüşmelere istinaden yazılı açıklamada bulunuldu.

MÜSİAD Kayseri Başkanı Nedim Olgunharputlu; “Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde yeniden Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görmeyi şehrimizin geleceği adına, projelerin tamamlanması için, iş dünyası olarak son derece olumlu buluyor ve önümüzdeki dönemde de hizmete devam etmesini gerekli görüyoruz.” dedi.

Olgunharputlu sözlerine şu şekilde devam etti: İş dünyasının temsilcileri olarak, MÜSİAD Kayseri adına, kurulduğumuzdan bu yana paha biçilemez bir manevi mirasa sahip olduğumuzun bilinciyle, değerlerden ve ilkelerimizden ödün vermeden, kardeşlik zincirimizi güçlendirerek, şehrimiz için ülkemiz adına faydalı işler yapmaya çalıştık ve bundan sonra da gücümüz yettiği kadar çalışmaya devam edeceğiz.

Bugün gelinen noktada, Şehrimizin ehil yöneticileri marifetiyle, proje üretkenliği ve uygulama profesyonelliği ve kabiliyetinin, Türkiye’ye örnek olduğunu belirten Olgunharputlu, Çelik Başkan başta olmak üzere şehrin gelişimine katkı sunan herkese teşekkür etti. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA