CANIMIZ VE MALIMIZ SİZE EMANET

CANIMIZ VE MALIMIZ SİZE EMANET

ERCİYESSPOR VE ŞEKERSPOR KAPANDI

ERCİYESSPOR VE ŞEKERSPOR KAPANDI

NURULLAH AYDIN YAZIYOR… KİŞİLİKLER VE YAŞAM ANLAYIŞLARI

NURULLAH AYDIN YAZIYOR… KİŞİLİKLER VE YAŞAM ANLAYIŞLARI

MUAMMER YILMAZ’IN KALEMİNDEN TAHTA AT

MUAMMER YILMAZ’IN KALEMİNDEN TAHTA AT

İŞKUR VE OSB “İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ” İMZALADI

İŞKUR VE OSB “İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ” İMZALADI

MUSTAFA ELİTAŞ KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDE
MUSTAFA ELİTAŞ KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDE

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Önceki Dönem Ekonomi Bakanı, AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş’ı misafir ederek, Çözüm Merkezi’ni gezdirdi. Başkan Çolakbayrakdar’ın Kocasinan’a yaptığı çalışmaları takdirle karşıladıklarını vurgulayan Elitaş, “Genç Başkanımız Ahmet Çolakbayrakdar’ın, Kocasinan’a 10 yılda yapılacak işi 5 yılda yapacağına inanıyorum. Kocasinan’ın ufku açık ve geleceği çok iyi olacak” dedi. Mustafa […]

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Önceki Dönem Ekonomi Bakanı, AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş’ı misafir ederek, Çözüm Merkezi’ni gezdirdi. Başkan Çolakbayrakdar’ın Kocasinan’a yaptığı çalışmaları takdirle karşıladıklarını vurgulayan Elitaş, “Genç Başkanımız Ahmet Çolakbayrakdar’ın, Kocasinan’a 10 yılda yapılacak işi 5 yılda yapacağına inanıyorum. Kocasinan’ın ufku açık ve geleceği çok iyi olacak” dedi.

Mustafa Elitaş’a Çözüm Merkezini gezdiren Başkan Çolakbayrakdar, merkezin çalışmaları hakkında detaylı bilgiler aktardı. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın ilçeye güzel yatırımlar ve projeler yaptığını vurgulayan AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, “Özellikle Kocasinan Belediyesi’nin başlatmış olduğu kentsel dönüşüme vatandaşımız katkı sağlarsa hem arsaların değeri artacak hem de şehrin güzelleşmesine katkı sunacak. Kocasinan ilçesi her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. İlçemizde bulunan bölge hastanesi, Türkiye’de örnek gösterilen MOBİLYAKENT, Demirciler Sitesi, Oto Servisçiler Sitesi, terminal, tren yolu, Kayseri’nin denizi sayılan Yamula Barajı ve kooperatifler bunun örneğidir. Özellikle Erkilet Havaalanı çevresinde yapılan yatırımlardan dolayı Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ı tebrik ediyorum. O bölgede yapılan işyerleri, oteller, konutlar ve bölge hastanesinin şehrin büyümesine katkı

sağlayacağı kanaatindeyim. Genç başkanımız Ahmet Çolakbayrakdar ile beraber, Kocasinan’a 10 yılda yapılacak işin 5 yılda yapılacağına inanıyorum. Biliyorum ki; Kocasinan’ın ufku açık ve geleceği çok iyi olacak” ifadelerini kullandı.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ise Kocasinan Belediyesi olarak vatandaşların hayatını kolaylaştırmak ve daha yaşanabilir bir ilçe sunmak amacıyla gece-gündüz demeden çalıştıklarını vurguladı.

Başkan Çolakbayrakdar Çözüm Merkezinin; 24 saat, tüm belediye hizmetlerini tek bir çatı altında aktaran bir birim olduğunu ifade ederek, “Kocasinan sınırlarında vatandaşlarımızın isteği, talebi ve şikayeti olduğu zaman 0(352) 222 70 00 nolu numarayı çevirdiklerinde anında kayıtlar oluşturuluyor ve aciliyetine göre çözüm üretiliyor. Ayrıca vatandaşlarımız Çözüm Merkezi’ne geldiği zaman dilek, istek ve şikâyetlerini yüz yüze iletebiliyor” diye konuştu.

Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi olarak, Güçlü ve büyük Türkiye’yi muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarmaya katkı sağlamak için yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz