Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png
Altınokta Körler Derneği eski başkanı ve Engelliler Konfederasyonu Kayseri İl Başkanı Sadettin Kulkul: “Çanakkale Ruhunu yaşamamızda Yalçın’ın Emekleri büyük” dedi.Cumhur İttifakı AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın, kentte bulunan engelli dernekleri ile bir araya geldi. Yalçın’dan övgü dolu sözlerle bahseden Engelliler Konfederasyonu Kayseri İl Başkanı Sadettin Kulkul, “Çanakkale ruhunu görme engellilerin yaşamaları noktasında emekleri olan Mustafa Yalçın başkanın yolunu bahtını Allah açık etsin” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında her kesimden vatandaş ile kucaklaşan Mustafa Yalçın, kentte bulunan engelli dernekleri ile bir araya geldi. Yalçın’a, vefa örneği gösteren dernek üyeleri, Mustafa Yalçın’a tam destek vereceklerini ifade ettiler.

Ortopedik Engelliler Derneği genel başkanı Efdal Özkartal, “ Yalçın Başkan Genel Sekreterliği yaptığı dönemde engelliler camiasından anlattığımız sorunlara duyarlılığı açısından hem de hayatımızdaki diğer sorunlara karşı babacan ve olumlu tavırlarıyla bizlere her zaman yardımcı olmuştur. Önümüzü açmıştır. Bize her zaman yol gösterici olmuştur” diye konuştu.

Programda konuşan, Zihinsel Engellilerin Eğitimi, Rehabilitasyon ve İstihdamı Derneği Başkanı Hasan Ali Yücel, “Başkanımız kamudan ulaşamayacağımız kurum amirleri ile bizleri bir araya getirdi. Engelliler üzerine sorunları dinledi. Kayseri’de atılan adımlar başkanımızın eseridir. Başkanımıza bundan sonra da hepimizin temsilcisi olacak. Başkanımıza güveniyoruz. Canı gönülden destekliyoruz” şeklinde konuştu.

Altınokta Körler Derneği eski başkanı ve Engelliler Konfederasyonu Kayseri İl Başkanı Sadettin Kulkul ise, “Çanakkale ruhunu görme engellilerin yaşamaları noktasında emekleri olan Mustafa Yalçın başkanın yolunu bahtını Allah açık etsin” dedi.

Desteklerinden dolayı engelli derneklerine teşekkür eden Mustafa Yalçın da, “Siz engelinizle sınavdasınız ama biz de masanın bu tarafında olanlar sizin sıkıntınızı çözme noktasında sınavdayız. Herkesin engelini aşma noktasındaki gayretinin yanına katıldık. Engelleri aşmasında yardımcı olmak istedik. Yeter ki engel kişinin gönlünde ve aklında olmasın” diye konuştu. Yalçın desteklerinden dolayı katılımcılara ayrı ayrı teşekkür etti. (Kurum Haber)

 
18 Mart 2019 - 12:09 'de eklendi ve 13 kez görüntülendi.
Etiketler :
İLGİLİ HABERLER

MUSTAFA YALÇIN ENGELLİ DERNEKLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA