Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

MUTLU VE BAŞARILI ÇOCUK NASIL YETİŞTİRİLİR?

Bu haber 23 Ekim 2018 - 12:21 'de eklendi ve 36 kez görüntülendi.
MUTLU VE BAŞARILI ÇOCUK NASIL YETİŞTİRİLİR?

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Özgür Bolat tarafından verilen “Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir” semineri büyük ilgi gördü.
Kadir Has Kongre Merkezi’nde verilen “Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir” seminerine öğretmen ve akademisyenler büyük ilgi gösterdi. Seminer öncesinde konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, “Mutlu ve başarılı bir çocuk nasıl yetiştirilir sorusunun cevabını biz eğitim camiası uygulayarak yapan bir topluluğuz. Aynı zamanda daha mutlu ve daha başarılı çocuk yetiştiririz sorusunun da cevabını arayan bir topluluğuz. Aramak zorunda olan bir topluluğuz. İnşallah birçok sorumuz var. Hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı ve çok daha güzel olacağı eğitim hayal ediyoruz. Kayseri Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğretmen akademisyenlere verdiğimiz bir çalışma başlattık” diye konuştu.
İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci’nin konuşmasının ardından sahneye çıkan Özgür Bolat, ilk olarak katılımcılar arasında karakter analizi yaptı. Karakter analizinin ardından Özgür Bolat, “Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir” konusunda katılımcılara bilgiler aktardı. (İHA)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER