AGÜ’DE TÜRKİYE-GÜNEY KORE ORTAK SEMPOZYUMU

AGÜ’DE TÜRKİYE-GÜNEY KORE ORTAK SEMPOZYUMU

NURULLAH AYDIN’IN KALEMİNDEN ABD-TÜRKİYE ANTLAŞMALARI

NURULLAH AYDIN’IN KALEMİNDEN ABD-TÜRKİYE ANTLAŞMALARI

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI ÖZDEMİR’E ÖZVATAN’DA YOĞUN İLGİ

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI ÖZDEMİR’E ÖZVATAN’DA YOĞUN İLGİ

ZEHİR TACİRİ İKİ KİŞİ YAKALANDI

ZEHİR TACİRİ İKİ KİŞİ YAKALANDI

MELİKGAZİ EMLAK VERGİSİ İÇİN VEZNELER HAFTA SONU AÇIK

MELİKGAZİ EMLAK VERGİSİ İÇİN VEZNELER HAFTA SONU AÇIK

NNYÜ’DE I. PSİKOLOJİ GÜNLERİ DÜZENLENDİ
NNYÜ’DE I. PSİKOLOJİ GÜNLERİ DÜZENLENDİ

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Psikoloji Kulübü tarafından “Sosyal Medya” konulu I. Psikoloji Günleri düzenlendi. NNYÜ’de düzenlenen ve iki gün devam eden I. Psikoloji Günlerine çeşitli şehirlerdeki Üniversitelerden gelen yaklaşık 500 Psikoloji Bölümü öğrencisi katıldı. NNYÜ Fen- Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Timuçin Aktan açılış konuşmasında, “Bu yıl öğrencilerimiz, çok büyük […]

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Psikoloji Kulübü tarafından “Sosyal Medya” konulu I. Psikoloji Günleri düzenlendi.
NNYÜ’de düzenlenen ve iki gün devam eden I. Psikoloji Günlerine çeşitli şehirlerdeki Üniversitelerden gelen yaklaşık 500 Psikoloji Bölümü öğrencisi katıldı. NNYÜ Fen- Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Timuçin Aktan açılış konuşmasında, “Bu yıl öğrencilerimiz, çok büyük bir emek ortaya koyarak Psikoloji Günleri geleneğini Üniversitemizde başlattılar. Bizleri en çok sevindiren nokta ise Psikoloji Günlerinin sadece iki-üç öğrenci gibi sınırlı bir ekip tarafından hazırlanmayıp öğrencilerimizin geniş katılımıyla gerçekleştirilmiş olmasıdır” dedi.
Sosyal Medyanın konu edildiği I. Psikoloji Günleri kapsamında düzenlenen konferans ve panele katılan bilim insanları ve psikologlar yaptıkları sunumlarla Üniversite öğrencilerinin Sosyal Medya bakışına derinlik kattılar. Konuşmacılar, “İnternet Üzerinden Özel İlişkiler”, “Cinsel Suçlar ve Sosyal Medya”, “Sporcularda Sosyal Medya Bağımlılığı’’, “Dijital Yaşamda Benlik ve Kişilik”, “Sosyal Psikoloji Perspektifinden Çevrimiçi Oyunlar” gibi konularda sosyal medyanın toplum üzerindeki etkilerini anlattılar.
NNYÜ Kampüsünde kurulan Kızılay çadırında öğrenciler kan bağışında bulunurken, araçla seyahat halindeyken emniyet kemeri takmanın önemine dikkat çekmek amacıyla oluşturulan emniyet kemeri simülasyon aracı ilgi gördü. Öğrencilerin su ihtiyacı ise Kocasinan Belediyesi tarafından kurulan İkram Çeşmesinden karşılandı. I. Psikoloji Günleri etkinlikleri kapsamında ayrıca Erciyes Kayak Merkezi’ne gezi düzenlendi. Yarışmaların yapıldığı, çekilişlerle ödüllerin dağıtıldığı I. Psikoloji Günleri, Sucuk Ekmek ikramı ile sona erdi. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz