BİLAL ERDOĞAN KAYSERİ’DE

BİLAL ERDOĞAN KAYSERİ’DE

ONLARCA KİŞİ ERCİYES’TE SOĞUĞA MEYDAN OKUYACAK

ONLARCA KİŞİ ERCİYES’TE SOĞUĞA MEYDAN OKUYACAK

AV.NURULLAH AYDIN YAZIYOR…REJİM DEĞİŞİRKEN

AV.NURULLAH AYDIN YAZIYOR…REJİM DEĞİŞİRKEN

OZAN DERVİŞ’İN KALEMİNDEN…..ÇOK BOZULDU

OZAN DERVİŞ’İN KALEMİNDEN…..ÇOK BOZULDU

GÖZTEPE – KAYSERİSPOR MAÇININ BİLETLERİ YARIN SATIŞA ÇIKIYOR

GÖZTEPE – KAYSERİSPOR MAÇININ BİLETLERİ YARIN SATIŞA ÇIKIYOR

NNYÜ’NÜN KAPILARI ÜNİVERSİTE ADAYLARINA AÇILIYOR
NNYÜ’NÜN KAPILARI ÜNİVERSİTE ADAYLARINA AÇILIYOR

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nde (NNYÜ) 11 Temmuz – 26 Temmuz 2017 tarihleri arasında Tanıtım Günleri düzenlenecek. NNYÜ Süleyman Çetinsaya Kültür Merkezi’nde 11 Temmuz Salı günü başlayacak, Cumartesi ve Pazar günleri dahil 26 Temmuz 2017 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar devam edecek olan Tanıtım Günlerinde her gün saat 09.00 – 17.00 arası Üniversitenin akademik programları, […]

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nde (NNYÜ) 11 Temmuz – 26 Temmuz 2017 tarihleri arasında Tanıtım Günleri düzenlenecek.
NNYÜ Süleyman Çetinsaya Kültür Merkezi’nde 11 Temmuz Salı günü başlayacak, Cumartesi ve Pazar günleri dahil 26 Temmuz 2017 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar devam edecek olan Tanıtım Günlerinde her gün saat 09.00 – 17.00 arası Üniversitenin akademik programları, burs, beslenme, barınma, sosyal, kültürel ve sportif olanakları, yurtiçi ve yurtdışı imkanları gibi pek çok konuda Üniversite adayı öğrenci ve ailelerine, öğretim üyeleri tarafından ayrıntılı bilgiler verilerek, meslek ve iş alanları konusunda bilgilendirme yapılacak. Ayrıca, Tanıtım Günleri süresince Süleyman Çetinsaya Kültür Merkezi Konferans Salonunda her gün saat 14.00’de genel tanıtım programı da yapılacak. Bu programda, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi bünyesinde bu yıl öğrenci alacak Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü, İnşaat Mühendisliği Bölümü ve Endüstri Mühendisliği Bölümü, Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri Bölümü, Beslenme ve Diyetetik Bölümü, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, Fen- Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü, İşletme Bölümü ve İktisat Bölümü hakkında aday öğrencilere ve ailelere sunum yapılarak bilgi aktarılacak. Üniversite adayları, Bölüm Öğretim Üyeleri ile yüz yüze görüşme fırsatı bulacak ve bölümler hakkında bilgi alabilecekler. Arzu eden adaylar için ayrıca kampüs gezisi düzenlenecek. Adaylara Fakülteler, Öğrenci Merkezi, Spor Salonu, Kütüphane ve Yurtlar gezdirilerek görsel sunum yapılacak.
Üniversite Tanıtım Günlerine katılmak isteyen aday öğrenci ve ailelere ücretsiz servis imkanı sağlanacak. Tanıtım Günlerinde her gün saat 13.00’de Kayseripark AVM Ana Giriş Kapısı karşısındaki otoparktan ücretsiz servisler Üniversiteye hareket edecek. Ulaşımda toplu taşıma araçlarını kullanarak Tanıtım Günlerine katılmak isteyen adaylar ise Tramvay ile Belsin Selimiye durağına gelip, saat 13.30’da Belsin’den hareket edecek Belediye otobüsleriyle Üniversite kampüsüne ulaşabilecekler. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz