KOCASİNAN BELEDİYESİ ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ OLARAK  DERGİ DAĞITTI

KOCASİNAN BELEDİYESİ ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ OLARAK DERGİ DAĞITTI

KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ 2018 YILINDA AÇILACAK İLK HASTANE OLACAK

KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ 2018 YILINDA AÇILACAK İLK HASTANE OLACAK

KUPA’DA RAKİBİMİZ AKHİSARSPOR OLDU

KUPA’DA RAKİBİMİZ AKHİSARSPOR OLDU

AMATÖR MAÇLAR İPTAL EDİLDİ

AMATÖR MAÇLAR İPTAL EDİLDİ

CİNAYETTEN YARGILANAN İKİ SANIK İÇİN MÜEBBET HAPİS TALEP EDİLDİ

CİNAYETTEN YARGILANAN İKİ SANIK İÇİN MÜEBBET HAPİS TALEP EDİLDİ

NURSAÇAN’DAN BÜYÜME RAKAMLARI DEĞERLENDİRMESİ
NURSAÇAN’DAN BÜYÜME RAKAMLARI DEĞERLENDİRMESİ

Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan’ın büyüme rakamları değerlendirmesinde şu ifadeler yer aldı: Bölgesel ölçekte faaliyet ortamını güçleştiren tüm gelişmelere ve küresel ekonomide yaşanan finansal belirsizliklere rağmen, Türkiye ekonomisinin üçüncü çeyrekte yakalamış olduğu büyüme performansı gurur ve moral verici bir durumdur. Yüzde 11.1’lik büyüme hızı ile Türkiye, Dünya ekonomisinde önde gelen bir çok ülkeyi […]

Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan’ın büyüme rakamları değerlendirmesinde şu ifadeler yer aldı:
Bölgesel ölçekte faaliyet ortamını güçleştiren tüm gelişmelere ve küresel ekonomide yaşanan finansal belirsizliklere rağmen, Türkiye ekonomisinin üçüncü çeyrekte yakalamış olduğu büyüme performansı gurur ve moral verici bir durumdur.
Yüzde 11.1’lik büyüme hızı ile Türkiye, Dünya ekonomisinde önde gelen bir çok ülkeyi de geride bırakmış olup, büyüme trendi son çeyrekte de sınırlı kalmayacağını ve yıl sonuna ilişkin büyüme rakamlarının da ortalamanın altında kalmayacağını göstermektedir.
Türkiye ekonomisinin gerçek potansiyelini yansıtan bu rakam, son zamanlarda ekonomide alınan destekleyici önlemlerin ne kadar önemli ve yerinde olduğunun da bir işaretidir.
Bu büyümenin sektörlerimize olan olumlu yansıması 2018 yılı itibarıyla da hissedilecektir.
Pek tabi olarak büyümenin sürdürülebilir olması, kalkınma hamlelerinin yakalanması ve reformlara devam edilmesi iş dünyası olarak en önemli beklentimizdir. Elde edilen bu başarılarda, başta hükümetimiz olmak üzere, bu konuda önemli rol üstlenen girişimcilerimizin ve ilgili tüm aktörlerin katkısının olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Ülke olarak, yüksek milli değerlere sahip olmak, ekonomik olarak bir kalkınma rampasına oturmak ve küreselleşen dünyada söz sahibi olmak hepimizin ana hedefidir. Yeni, büyük ve güçlü Türkiye’de yaşanmakta olan bu değişim ve gelişim hamlesinden daha da güçlenerek çıkacağımıza olan inancımız tamdır. Bu başarının ülkemiz için hayırlı olması dileği ile, 2018 yılında yeni başarı hikayelerine imza atmak önceliğimiz olmalıdır. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz