Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

OKANDAN ÇOCUKLARI MİSAFİR ETTİ

Bu haber 24 Nisan 2019 - 13:33 'de eklendi ve 45 kez görüntülendi.
OKANDAN ÇOCUKLARI MİSAFİR ETTİ

AK Parti Kocasinan İlçe Başkanlığı tarafından her hafta rutin olarak düzenlenen yönetim kurulu toplantısı bu hafta oldukça farklı geçti.

Toplantı sonrası AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. “Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından geleceğimizin teminatı, istikbalimiz olan çocuklarımıza armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk bayramını en kalbi duygularım ile kutluyorum. 31 Mart yerel seçimleri öncesi ve sonrasında özveri ile birlikte çalıştığımız yönetim kurulu üyelerimizin kıymetli evlatlarını ilçe başkanlığımızda misafir ettik ve onlara: ‘sen ilçe başkanı olsan aziz milletimize nasıl hizmet ederdin?’ sorusunu sorduk. Kıymetli misafirlerimizden çok anlamlı cevaplar aldık. Bizler de çocuklarımızın kendilerini geliştirmeleri ve kutsal değerlerimize sahip çıkmaları için günün anlam ve önemini belirten hediye takdiminde bulunduk. Çocuklarımız, akabinde olağan yönetim kurulu toplantımıza il başkanımız Şaban Çopuroğlu, Büyükşehir belediye başkanımız Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanımız Ahmet Çolakbayrakdar ile birlikte katıldılar. Toplantıda anne- babalarının yerine bu haftaki gündem maddelerini değerlendirdiler. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız bizlerin umut ışığı olup, bizlere emanet bırakılan değerlerin önümüzdeki yıllarda sahipleri olacaktır. Bizler de üzerimize düşen vazifeyi layıkıyla yerine getirip evlatlarımıza güzel bir memleket bırakmak için var gücümüz ile çalışmaya gayret ediyoruz. Sizlerin de çalışkanlığı, heyecanı ve başarıları ile aziz şehitlerimizin kanlarıyla alınan bu cennet vatanımızı çok daha ileriye taşıyacağınıza inanıyoruz. Atalarımızdan bize miras kalan vatanımıza ve aziz milletimize hizmet etmek ve faydalı olmak uğruna gayret ile çalışmaya devam edeceğiz. 82 Milyon vatandaşımızın göz bebeği, gelecek nesillerimizin de umudu çocuklarımıza düzenlemiş olduğumuz programa teşriflerinden dolayı teşekkür ederim.” diyerek sözlerini noktaladı. Program hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.(Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER