HACI MEHMET ÇARŞIBAŞI, HAKK’A YÜRÜDÜ

HACI MEHMET ÇARŞIBAŞI, HAKK’A YÜRÜDÜ

ÖNEMLİ OLAN İNSANA YATIRIM

ÖNEMLİ OLAN İNSANA YATIRIM

TALAS’TA ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI

TALAS’TA ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI

GEVHER NESİBE SULTAN TİYATRO SAHNESİNDE

GEVHER NESİBE SULTAN TİYATRO SAHNESİNDE

ÇOCUK HASTANESİNDE 23 NİSAN COŞKUSU

ÇOCUK HASTANESİNDE 23 NİSAN COŞKUSU

ÖZER ” ŞEKER VATANDIR VATAN SATILMAZ”
ÖZER ” ŞEKER VATANDIR VATAN SATILMAZ”

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl Başkanlığı, Şeker Fabrikalarının kapatılmaması için ,CHP Genle Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla Çorum’da gerçekleştirilen Büyük Şeker Mitingine katıldı. CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer yaptığı açıklamada; ” Her konuşmalarında yerlilik ve millilikten dem vuranlar , Cumhuriyetin bütün yerli ve milli kazanımlarını acımasızca,düşmanca ve miras yedi tavırlarla yok etmeyi,zarar ediyor bahaneleri ile […]

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl Başkanlığı, Şeker Fabrikalarının kapatılmaması için ,CHP Genle Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla Çorum’da gerçekleştirilen Büyük Şeker Mitingine katıldı.
CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer yaptığı açıklamada; ” Her konuşmalarında yerlilik ve millilikten dem vuranlar , Cumhuriyetin bütün yerli ve milli kazanımlarını acımasızca,düşmanca ve miras yedi tavırlarla yok etmeyi,zarar ediyor bahaneleri ile satmayı kendilerine bir görev olarak görmektedirler.Bu durum karşısında genel merkezimizin ve örgütlerimizin çalışmaları sayesinde vatandaşlarımız da yapılan yanlışları görmektedirler.” dedi.
Özer ; ” Hem genel merkezimizin hem de il ve ilçe örgütlerimizin yaptığı çalışmalar ile Çorum mitingi kimin ne kadar milli ve yerli olduğunu kimin ne kadar halkçı olduğunu ve kimin ne kadar vatan sevdalısı olduğunu bir kez daha gözler önüne sermektedir. Genel Başkanımızın miting kürsüsünden de söylediği gibi hiç şeker fabrikası yaptırmayanların şeker fabrikalarını satmaya çalışması halk nezdinde çok büyük bir tepkiye sebep olmuştur. O yüzden Vatanımıza olan sevgimizden aldığımız güç ile bir kez daha haykırıyoruz ” Şeker Vatandır, Vatan Satılmaz”. ” dedi. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz