MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK’TAN GAZETEMİZE ZİYARET

MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK’TAN GAZETEMİZE ZİYARET

KALP KRİZİNDEN HAYATINI KAYBEDEN POLİS MEMURU TOPRAĞA VERİLDİ

KALP KRİZİNDEN HAYATINI KAYBEDEN POLİS MEMURU TOPRAĞA VERİLDİ

NNYÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİLİĞİ ÖĞRENCİLERİ RÜZGAR TÜRBİNLERİNİ İNCELEDİ

NNYÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİLİĞİ ÖĞRENCİLERİ RÜZGAR TÜRBİNLERİNİ İNCELEDİ

KAYSERİ’DE ÜRETTİĞİ SÜLÜKLERİ DÜNYAYA PAZARLIYOR

KAYSERİ’DE ÜRETTİĞİ SÜLÜKLERİ DÜNYAYA PAZARLIYOR

GÖÇER “DOĞA DERSLERİ MÜFREDATA GİRMELİDİR”

GÖÇER “DOĞA DERSLERİ MÜFREDATA GİRMELİDİR”

PALANCIOĞLU MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
PALANCIOĞLU MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, mahalle ziyaretleri kapsamında Çömlekçi Mahallesi’ni ziyaret etti. Vatandaşlara Talas’a yapılan hizmetlerden bahseden ve taleplerini dinleyen Başkan Mustafa Palancıoğlu, “Merkezde yaptığımız birçok hizmeti kırsal mahallelerimize de yapıyoruz. Ben kırsal mahallelere gelince daha mutlu oluyorum. Çok şükür ki ezanlarımız okunuyor, bayrağımız gönderde. Her türlü imkânlarımız var. Ne kadar şükretsek az. Rabbim birliğimizi […]

Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, mahalle ziyaretleri kapsamında Çömlekçi Mahallesi’ni ziyaret etti.
Vatandaşlara Talas’a yapılan hizmetlerden bahseden ve taleplerini dinleyen Başkan Mustafa Palancıoğlu, “Merkezde yaptığımız birçok hizmeti kırsal mahallelerimize de yapıyoruz. Ben kırsal mahallelere gelince daha mutlu oluyorum. Çok şükür ki ezanlarımız okunuyor, bayrağımız gönderde. Her türlü imkânlarımız var. Ne kadar şükretsek az. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. Yapmamız gereken el ele vermek. Biz programlarımızı yaparken birliğimizi perçinleyecek programlar yapıyoruz ki bizleri bir araya getirsin. Belediye olarak üzerine yoğunlaşmamız gereken en önemli şey, sosyal projeler. Gençlik ve aile hayatına dokunursak bu ülke daha güzel yerlere ulaşır” dedi.
Talas’ta kısa zamanda birçok projenin hayata geçtiğini ve ihtiyaçların giderildiğini ifade eden Başkan Palancıoğlu şunları söyledi: “Talas’ta okul projelerine ağırlık verdik. İhtiyaç olan yerlere okul açmaya devam edeceğiz. 3 tane kabası bitmiş okul var, 4 tane okulun da planını hazırlıyoruz. Görev süremiz sonunda yaklaşık 10 cami, 12 okul açmış olacağız. Talas’ın sağlık ihtiyacı bizim dönemimizde bir bir gideriliyor. 2 yeni sağlık ocağı yapıp 2 tanesinin de restorasyonunu tamamladık. 2 tane de şuan inşaatı devam eden sağlık ocağı projemiz var. Bunun haricinde Kepez’e, Başakpınar’a, Talas’ın merkezine futbol sahası yaptık. Çömlekçi’ye park yaptık. Mahalle fırınları yapıyoruz. Köylerimize kilit parke, asfalt ve kaldırımlar yapıyoruz. Bu yıl tüm mezarlıkları elden geçireceğiz. Kırsal mahallelere kültür merkezleri yapıyoruz. Şuanda Endürlük ve Süleymanlı Mahallemizdeki kültür merkezimizin kabası bitti. Daha önce Sakaltutan ve Akçakaya Mahallesi’ne yapmıştık. Mengücek Mahallesi’ne de yapıyoruz. Kırsal mahallelerin ne ihtiyacı varsa elimizden geldiğince yapmaya çalışıyoruz. Talas’ın nüfusu çok hızlı arttığı için gücümüz ölçüsünde bütün hizmetlere yetişmeye çalışıyoruz.”
Çömlekçi Mahalle sakinleri ziyaret sırasında Başkan Mustafa Palancıoğlu’na sobada közledikleri patateslerden ikram etti. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz